Останнє оновлення: 20:02 п'ятниця, 20 квітня
невідоме про відомих
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Про підпільного Корейка-Бистрова замовимо слово. Як майно переписати на котика
Про підпільного Корейка-Бистрова замовимо слово. Як майно переписати на котика

Про підпільного Корейка-Бистрова замовимо слово. Як майно переписати на котика

У чернігівській журналістиці – суттєві недопрацювання. То мера Соколова вивертали навиворіт і не вивернули.

Тільки, коли Ігор Стах написав про бізнес «імператора» Атрошенка, то це чи не найсумлінніша журналістська дослідницька праця з ревізії майна тоді бізнесмена , а тепер чиновника.

А ось Соколу пощастило. Досі не знаємо чи є у нього приватний готельчик десь в горах Австрії чи Іспанії? Недопрацювали, ех, шкода.

Вчасно він, такий – сякий змився. Перепрошую, залишив посаду. Так і не задекларував усе до останнього болівара, фунта і тугрика.

Сьогодні мова піде про чоловіка, який фактично все своє життя працював чиновником, але має стільки власності… і котика, на якого все і переписав.

Нещасний, покинутий і бідний чиновник

Горе нам, любителям правди! Всі корупціонери одумалися після «засвітки» їх багатств і готівки у 2016 році та гуртом завалили сайт «Єдиний державний реєстр декларацій» !

І ми тепер можемо прорватися - раз-два без черги , щоб побачити: хто, що, де украв – і реєстр знов закривається - посилає нас під три чорти.

Але про секретаря Чернігівської міської ради Віктора Бистрова трошки вдалося вихопити.

Бідний - бідний ! Аж жалько-жалько стало. Будь-хто пустить сльозу. І нещасний. Неодружений. Тобто розлучений.

А дружина! А ще називається проста вчителька!! Не можу повірити!

Як вона обідрала бідного Віктора Бистрова. Все забрала!

Все нажите непосильним трудом! Одне, друге приміщення , половина оздоровчого комплексу. Ой, ще один будинок! І ще одне приміщення магазину! Нічого собі - іще один будинок!

Та бути цього не може! І це «висить» на одній покинутій, вибачте, розлученій простій учительці!?

Тут без пляшки не розберешся!

Майно і екс-майно переписане на котика

Почнеш придивлятися і - очі на лоба вилазять. Колишня дружина Бистрова і нині діюча вчителька, яка займається підприємницької діяльністю із «Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна, є також власницею приватного підприємства «Сварог».

Розмір внеску в статутний фонд - 705 тис. 620 гривень. Це 50 відсотків! Ви знаєте те приміщення в самому центрі - по проспекту Перемоги, 92 . Там магазин зброї «Сафарі». Ця споруда до 2009 року була у комунальній власності ГРОМАДИ Чернігова.

Для «непосвячених» нагадаю. Віктор Бистров у 1999-2001 роках працював бухгалтером «Чернігівнафтопродукту», у 2001-2005 головний спеціаліст фінансово – економічного управління Північного оперативного командування. А в 2006-2010 роках – начальник фінансового управління Чернігівської міськради.

Тепер зрозуміло, чому у дружини Бистрова - 50% магазину зброї!

Видно чудовий досвід Віктора Едуардовича, як військового, так і цивільного фінансиста! Все в сім’ю! І не покладаючи рук!

Все своєму котику! Тобто дружині!

А ми починаємо перелік майна для «котика»

Що ще «умикнув» Бистров…

…і переписав на дружину? Це і приміщення, де колись було відділення банку «Демарк» по проспекту Перемоги, 92, а зараз там - ломбард «Благо».

А ще у дружини Бистрова - половина спортивно-оздоровчого комплексу по вул.. Стрілецькій, 88-А. До речі, площа там 881 кв.м.

Там же ще є співвласник. Мати депутата Чернігівської міськради Максима Черненка. А земелька під цим приміщенням - у постійному користуванні КП «Чернігівбудінвест». Так що Бистрова і Черненок – економлять на платі за землю.

А ще «котик» Бистрова володіє приміщенням магазину по Рокоссовського,14. Там також відділення печальновідомого «Демарку» розміщувалося .

До серпня 2016 року, тобто часу , коли над чиновниками нависло ненависне декларування, у власності Бистрової знаходився житловий будинок у Другому провулку Відпочинку і земельна ділянка . А також будинок і ділянка на початку колишньої вулиці Горького, нині Музейна.

Хтось може сказати: яке відношення має секретар міськради Віктор Бистров до своєї «колишньої» дружини Бистрової, з якою він офіційно розлучений?

Ой, не знаєте ви українських розлучень чиновників перед декларуванням майна!

Розлучниця-декларація

Насправді Віктор Бистров з дружиною не розлучався. Це справжнісіньке юридичне окозамилювання. Він живе з любим «котиком» Аннушкою і просто забувається, що він з нею «розлучився».

І це знають усі, хто знає Бистрових. Навіть телеканал і сайт «Челайн», яким Бистров вертить , як циган сонцем.

Так ось, Бистров на своєму «Челайні» також признався 6-го березня - трошки більше місяця тому – як він любить свою дружину. Ось дивіться:

«Наприклад, моя 12-річна донечка дуже любить солоденьке. І вже запитувала, чи отримає від тата на свято цукерки. Колегам завжди дарую сертифікати, бо купувати якийсь парфум чи косметику, однакові для всіх, – не зовсім правильно. А дружині до вподоби всілякі приємні дрібнички – гарні квіти, книжки, хороша косметика, будь-що».

Після того, що оце написано Віктор Бистров не побіжить розлучатися по-справжньому. Він знає, як чиновник-посадовець, він був на коні при Ющенку і Януковичу (в часи Соколова) і спокійно, як пилосос, відсмоктував і приватизував майно чернігівської громади на користь дружини.

Зараз часи Порошенка. Віктор Едуардович провели «ДЕМАРКацію» своїх володінь – і вихопили приміщення відділень «Демарку». Правда, зробили деякий шахер-махер з будинками, які були на дружині.

І знову плаває на поверхні влади – друга особа після мера Чернігова! Секретар Чернігівської міської ради. І роль цигана, який крутить сонцем «чесних новин».

«У нас така прекрасна демократична країна, донечко! – розказує наслідний чиновник Віктор Едуардович своїй 12-річній донечці. - Якби хтось перевіряв, як чиновники наживали майно на своїх посадах і садили за це, то треба було б в Україні створювати резервацію. Але у нас нема вільних земель! Це на батьківщині твого дідуся, в Сибіру – от там було виховання!»

P.S. Чернігівським журналістам, особливо найнятим у видання, яким Єдуардович крутить, як циган сонцем, краще не звертати увагу на цю «гнусную клєвєту».

Іншим, якщо є журналістська жилка і бажання, можна перевірити: чи є «ху» чернігівський Корейко.

Але попереджаю, ви знайдете в декларації лише квартиру в Чернігові площею 45,3 кв. метри, гараж у 25,4 кв. м та стареньке авто BMW 324 1982 року. Його виготовили, коли Віті було 8 років і він ходив у Чернігівську школу № 3.

Василь КУК, сатиричний бюлетень «Журналістське БМП і Р»*, м.Київ

ДОВІДКА.* «Журналістське бюро медійних пошуків і розслідувань»

Коментарі (16)

О. Бендер | 2017-04-13 18:28

Тут зовсі не потрібен шмон,
Ану, Швидкий, віддай мільйон!

городянка | 2017-04-13 16:26

Здається, це називаеться "віджим"? Бо звідки у держслужбовця з середніми розумовими здібностями отаке? Тільки якщо десь поцупити. Ну а дружині теж є над чим замислитися: розлучився, щоб зберегти ділянку та цегляну будову? Проміняв чи взагалі любить більше нерухомість, ніж її?І дитині такий батько дає приклад дворушництва і брехні...Нещасні люди - от тільки б не хапали це з кишені народу!

гражданина | 2017-04-13 10:22

Уважаемые, хватит ломать копья по поводу декларацый, это все от лукавого. Ну задекларировали нажитое честным, непосильным трудом, а дальше? Как проверить каким путем нажито - никак. До тех пор пока не будет нормы закона о том, что декларируя 5 тысяч, 500 тысяч, миллионы декларант обязан отчитаться о происхождении - ничего не изменится. НЕдвижимость на жене пусть отчитается она, беха последней модели на 80 летней бабушке - пусть отчитается и так по кругу. Но кто примет такой закон.

Сокол | 2017-04-12 23:54

От такі дерибанять Чернігів.
НАБУ має звернути увагу на цього хапугу і його дружину.
Доречі її він також мав зазначити в декларації, як особу що спільно проживає, і показати звфюки джерела походження статків і коштів. А це вже справжнє порушення закону України про запобігання корупції.

М.Боюра | 2017-04-12 21:05

 Все це містяни знали, але тільки зараз наступив час, що про це треба говорити на увесь голос, аби виводити таких п'явок на чисту воду, щоб харкали кров'ю, висосану з українців.

Наталья | 2017-04-12 19:43

Быстров плаксивая ***. Гнать его в шею. И не подавится ведь. Как тебе спится Эдуардович?

Фио | 2017-04-12 19:05

Обычная заказа. Афтар - журналист уезного разлива. Проще читать даже П.Тычынну чем этот эзопов язык (вернее язык ***) столько жлобства давно не видел.

ещё немного про героя | 2017-04-12 19:03

ещё немного про героя
  http://www.gorod.cn.ua/news/gorod-i-region/69272-sheremet-bystrov-i-derizemlja-rasskazali-gde-i-kak-budut-otmechat-novyi-god.html
  https://www.facebook.com/OleksandrHashpar/posts/220368751650313
  http://svoboda.fm/crime/events/235239.html

911 | 2017-04-12 17:20

 *** ЗА КОРУПЦiЮ!!!!ТА ГНАТЬ З МiСТА.

Шабунин | 2017-04-12 16:06

Куда смотрит НАБУ с их зарплатами и премиями? Ложь Быстрова в декларации, нужно возбуждать дело

Олег | 2017-04-12 15:58

Віктор не звертай увагу на заказуху. Ти порядна людина. А Кука посади на кукан.

аватар | 2017-04-12 15:33

судить **!!!

катерина | 2017-04-12 15:12

*** на кол

Игорь | 2017-04-12 14:59

Вот хитрый ***...
когда полгорода ждали зарплату в Демарке и в очередях стояли, оно помещения банка скупало...

Патріот | 2017-04-12 13:45

Так у нього щось змінилось за рік чи ні ? він вже це все декларував ..... 1 раз...

123 | 2017-04-12 12:30

Молодцы, но почему так долго ждали, что бы написать то, что все знают
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Радикально переламати ситуацію на користь простих людей

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор