Останнє оновлення: 17:05 субота, 16 січня
Майно і «бабло»
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Майже мільйон виторгували «органи» з безхазяйного майна
Майже мільйон виторгували «органи» з безхазяйного майна

Майже мільйон виторгували «органи» з безхазяйного майна

За 2016 рік у Чернігівській області за рахунок реалізації безхазяйного майна до державного бюджету надійшло більше 819 тисяч грн, до місцевого бюджету – майже 176 тисяч грн.

Про це Svoboda.FM повідомили у відділі організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області.

Державна фіскальна служба в своїй роботі з безхазяйним майном та майном, що переходить у власність держави, діє відповідно до вимог постанови КМУ від 25.08.1998 р. №1340 «Про Порядок обліку, зберігання, оцінки конфіскованого та іншого майна, що переходить у власність держави, і розпорядження ним».

Головне управління ДФС у Чернігівській області щороку проводить відбір торгівельних підприємств і організацій, які будуть включені до Єдиного реєстру суб’єктів господарювання, та протягом року можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Остаточне рішення щодо включення торгівельного підприємства до Єдиного реєстру приймається комісією, до складу якої входять представники органів ДФС, фінансових органів, органів внутрішніх справ, служби безпеки та виконавчої служби.

При цьому, підприємства повинні відповідати наступним критеріям: досвід роботи не менше одного року у сфері продажу, наявність чистого прибутку у звіті про фінансові результати, відсутність заборгованості за платежами перед бюджетами, наявність у штатному розписі суб’єкта господарювання не менше трьох працівників, відсутність порушень договірних зобов’язань щодо реалізації безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави, суб’єктами господарювання, які раніше перебували у Єдиному реєстрі.

Наразі найбільшим партнером фіскальної служби по роботі з безхазяйним майном є Державна виконавча служба.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Де побачити зубрів, оленів, косуль та інших диких тварин в природному середовищі?

Пресслужба Держліcагентства