Останнє оновлення: 17:41 понеділок, 23 квітня
Забудова
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Архбудінспекція «нарила» порушення в 48% перевірок
Архбудінспекція «нарила» порушення в 48% перевірок

Архбудінспекція «нарила» порушення в 48% перевірок

На Чернігівщині за 2016 рік Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області провело 101 перевірку додержання ліцензійних умов суб’єктами господарювання.

З них 96 планових та 4 позапланові перевірки, а також 5 комплексних перевірок за наказом Мінекономрозвитку України.

Про це Svoboda.FM повідомила прес-служба ДАБІ України.

За результатами планових перевірок 53 суб’єкти господарювання підтвердили спроможність виконувати ліцензійні умови; у 48 були виявлені порушення.

Рішенням Ліцензійної комісії Держархбудінспекції України 45 суб’єктам призупинено дію ліцензій, 3 – анульовано ліцензії. За результатами 4 позапланових перевірок поновлено дію ліцензій.

Крім проведення планових та позапланових перевірок працівниками Управління надаються консультації суб’єктам господарювання, які мають намір отримати ліцензію на будівництво.

Загалом станом на сьогодні у реєстрі виданих ліцензій на території Чернігівської області зареєстровано 203 суб’єкти господарювання, які мають ліцензію на господарську діяльність, пов’язану із створенням об’єктів архітектури на об’єкти IV та V категорії складності.

Коментарі (1)

михайло | 2017-01-30 17:26

Вперше за 25 років конотопський трамвай став прибутковим. У райцентрі не лише не дозволили перевізникам підвищити ціну на проїзд з 3 до 5 грн, але й змусили знизити до 2,5 гривні. Про це заявив міський голова Артем Семеніхін на своїй сторінці у Facebook.
  "21 січня у Конотопі на маршрути не вийшла жодна приватна маршрутка. У такий спосіб підприємці намагалися підняти вартість проїзду з 3 до 5 гривень. Цей транспорт у місті замінили комунальним. Трамваї та автобуси в райцентрі працювали у посиленому режимі.
  Як наслідок перевізники попросилися на мирову - знизили ціну з 3 до 2,5 грн. Міська рада розірвала договір з тими перевізниками, хто не захотів йти на зниження вартості до 2, 5 гривні. Вперше за 25 гривень комунальний транспорт (трамваї) стали прибутковими", - йдеться на сторінці міського голови.
  а чи може наша Чернігівська міськрада щось зробити для Чернігова я в КОНОТОПІ. наприклад замінити "ГАЗЕЛЬОМАРШРУТКИ" і їм "ПОДОБІЄ" закупити сучасні автобуси в комунальну власність, Чи місту непотрібні кошти!?
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  «Вечеря на Свободі» з радником Представництва ЄС в Україні Вікторією Давидовою

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор