Останнє оновлення: 12:46 неділя, 16 січня
Земля
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Земля під забудову пішла поза конкурсом через комунальне підприємство
Земля під забудову пішла поза конкурсом через комунальне підприємство

Земля під забудову пішла поза конкурсом через комунальне підприємство

Ніжинська місцева прокуратура виявила факт незаконного набуття в користування землі під забудову однією з приватних комерційних структур.

Як встановлено, комунальне підприємство Ніжина ще у 2014 році отримало в постійне користування 35соток для будівництва багатоквартирного житлового будинку.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Чернігівської області.

Вже за три місяці підприємство уклало з іншим суб’єктом господарювання договір про забудову із внеском у спільну діяльність цієї земельної ділянки. У свою чергу забудовник забезпечив будівництво будинку та його фінансування.

Водночас договором передбачено, що вихід комунального підприємства із спільної діяльності чи припинення дії договірних відносин з інших причин не порушує обсяг прав приватної структури на використання землі до завершення будівництва.

Зважаючи на такі умови підприємець набув право користування на земельну ділянку для будівництва поза конкурсом та відповідних рішень міської ради з суттєвим обмеженням права власності територіальної громади на цей об’єкт.

З метою захисту інтересів держави та недопущення надання земельних ділянок з порушенням встановленого законодавством порядку місцева прокуратура звернулася до господарського суду області з вимогою визнати вказаний договір про спільну діяльність недійсним.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Підсумки першого року роботи єдиного в Україні сервіс-центру з ремонту електровідцентрових насосів

SVOBODA.FM