Останнє оновлення: 10:09 середа, 17 липня
Страйк
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Корюківський лісгосп страйкує повторно
Корюківський лісгосп страйкує повторно

Корюківський лісгосп страйкує повторно

Сьогодні, 4 січня, трудовий колектив ДП «Корюківський лісгосп» знову вийшов на страйк.

Вимога працівників підприємства залишається незмінною – звільнення т.в.о. директора В'ячеслава Чижа.

Раніше, 13 грудня, колектив під час зборів прийняв постанову припинити страйк до закінчення лікарняного тимчасово виконуючого обов'язки директора. А вже вчора, 3 січня, після тритижневої хвороби, В'ячеслав Чиж з'явився на робочому місці.

«Спершу він зібрав людей у конторі, розповідав, що будемо жити краще, нікого не будемо звільняти і взагалі – все буде добре. А потім пішов у автогараж і там почав розповідати, які ми тут погані – адміністрація лісгоспу: гроші крадуть, по карманам кладуть, вам нічого не дають… У нас вимога лише одна: ми стоятимемо до тих пір, доки Чиж не напише заяву на звільнення», – розповіли працівники підприємства.

До колективу вже приїхав т.в.о. голови управління лісового господарства Олександр Кириченко, також люди запросили місцевих можновладців.

Повідомляється, що сам «винуватець урочистостей» В'ячеслав Чиж спілкуватися зі страйкарями на даний час бажання не виявив, однак заявив, що ніякої заяви писати він не збирається.

Ще раніше, 7 грудня 2016-го, трудовий колектив ДП «Корюківське лісове господарство» висловив недовіру тимчасово виконуючому обов’язки директора підприємства В’ячеславу Чижу та вимагав відсторонити його від займаної посади.

Тоді, на засіданні розширеного профкому, це рішення було підтримане одноголосно. А вже за два дні, 9 грудня, колектив вийшов на страйк, вимагаючи звільнення керівника.

Коментарі (1)

Правдоруб("Глибокий рів") | 2017-01-04 19:07

Не можна народу закрити роти,
Якщо ти мужик, то повинен піти!
закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Спека у багатоповерхівках: безпека для дорослих і дітей

SVOBODA.FM