Останнє оновлення: 16:50 вівторок, 2 квітня
Скандал
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Колектив Корюківського лісгоспу висловив недовіру керівнику
Колектив Корюківського лісгоспу висловив недовіру керівнику

Колектив Корюківського лісгоспу висловив недовіру керівнику

Трудовий колектив ДП «Корюківське лісове господарство» висловив недовіру т. в. о. директора підприємства В’ячеславу Чижу і вимагає відсторонити його від займаної посади.

Про це йшлося під час засідання розширеного профкому Корюківського лісгоспу за участі членів профспілкового комітету, начальників підрозділів, а також трудового колективу.

У конторі й біля будівлі 7 грудня зібралося близько півтори сотні працівників.

Людям довелося покинути робочі місця, аби донести вищому керівництву – їх новий директор не відповідає займаній посаді.

За словами працівників, з першого дня роботи В’ячеслав Чиж «не знайшов спільної мови з колективом, у спілкуванні із підлеглими поводить себе брутально, проводить політику «самоуправства».

«Ми кожного дня йдемо на роботу і не знаємо, чим він закінчиться. Директор роздає розпорядження, які нікому не потрібні, люди займаються будь-чим, але не своїми обов’язками, тоді як свою роботу змушені виконувати часом з п’ятої ранку або до десятої години вечора», – наголосила помічник головного лісничого Людмила Ступаченко.

Останньою краплею для людей стало… так, гроші.

Директор зняв працівникам надбавку до зарплати за вислугу років, порушуючи тим самим колективний договір. Також він розпорядився не виплачувати доплати при заміщенні тимчасово відсутнього працівника, тобто людина виконує дві роботи в повному обсязі, але отримає при цьому одну зарплату.

У присутності голови обкому Профспілки працівників лісового господарства Йосипа Райчинця під час засідання на голосування було винесено питання недовіри т.в.о. директора В’ячеславу Чижу. Учасники засідання, які мають право голосу, одноголосно підтримали таке рішення. Колектив настроєний рішуче і вимагає звільнення керівника.

Присутній на засіданні т.в.о. директора підприємства заперечував усі звинувачення і наполягав на тому, що його дискредитують. 

Як відомо, В’ячеслав Чиж обіймає посаду т.в.о. директора ДП «Корюківське лісове господарство» з 12 вересня 2016 року. Доти директором більше 15 років був Петро Погребняк, якого поважали у колективі лісгоспу.

Коментарі (2)

Сергей | 2016-12-13 20:33

Для таких закон не писан, а люди быдло!

Андрей | 2016-12-13 08:16

Пан Чиж пішов на лікарняний. Як стверджують праціники рай адміністрації лікарняний на чотири місяці
закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Stella Sezon та Constantine представили модну українську музику в Лондоні

SVOBODA.FM