Останнє оновлення: 18:09 понеділок, 29 листопада
Гроші
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Суд вважає, що митниця не «ображала» ТОВ на понад два десятки мільйонів
Суд вважає, що митниця не «ображала» ТОВ на понад два десятки мільйонів

Суд вважає, що митниця не «ображала» ТОВ на понад два десятки мільйонів

За активної позиції прокуратури Чернігівської області суд відмовив у стягненні 22 млн грн з бюджету на користь приватної структури.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Чернігівської області.

У провадженні господарського суду Чернігівської області перебувала справа за позовом приватного підприємства про стягнення з держбюджету понад 22 млн грн «упущеної вигоди» від несвоєчасної реалізації зернових.

З метою представництва інтересів держави та упередження безпідставного стягнення значної суми коштів з бюджету прокуратура області вступила у розгляд даної справи та забезпечила активну участь у судовому процесі.

Прокурору вдалося повною мірою спростувати у судових засіданнях докази, надані стороною позивача, у т.ч. висновки експертних досліджень та відстояти правову позицію про безпідставність заявлених позовних вимог.

Ухваленим колегією суддів рішенням від 21 грудня у задоволенні позову відмовлено, чим упереджено незаконне стягнення понад 22 млн грн з Державного бюджету України.

Ймовірно, прокуратура (яка 3 січня неа дзвінки не відповідає) повідомляє про рішення від 21 грудня у справі № 11/243/15/10/4/2.

Там йдеться про те, що ТОВ «Інтрансавтострой» в особі ліквідатора прагнуло стягнути з держави 12388035,49 грн на відшкодування   шкоди, начебто завданої незаконними діями Чернігівської митниці, та ще 12,5 мільйонів грн моральної шкоди, завданої тими ж діями митниці. Разом виходить майже 25 мільйонів гривень.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Деснянський райсуд вже рік з професійною охороною

SVOBODA.FM