
Домогосподаркам на замітку: як продовжити життя побутових приладів
Останнім часом кожна квартира нагадує окремий світ побутової електротехніки. Кожна господиня має вдома свій «джентльменський набір»: холодильник, мікрохвильова піч, пральна машина, пилосос.
Один з найчастіших гул-запитів від домогосподарок – як продовжити життя побутової техніки. Кожна техніка, як і дитина, вимагає індивідуального підходу.
І хоча єдиного способу для всіх приладів не існує, є все-таки один метод продовжити життя будь-якої побутової техніки – стабілізатори напруги. Найчастіше поломки стаються через проблеми з електромережею: вона може бути перевантажена.
Поломка може статися і через те, що на лінії є перепади напруги. У таких випадках рятує стабілізатор напруги http://expert-pro.com.ua/. Він стабілізує надходження напруги в мережі та продовжує життя побутових приладів.
Але лише стабілізаторів напруги недостатньо. До побутової техніки треба ставитися бережно.
Холодильник. Навіть діти знають, що в холодильник не можна ставити гарячі продукти. Від зміни температур страждає в першу чергу компресор. Продовжити життя холодильника можна, якщо розморожувати його раз в півроку.
Пральна машина. Ворог пральної машини – накип. Хтось стверджує, що пральні машини найчастіше ламаються через жорстку воду. Проте, не в усіх містах України вода дійсно є такою жорсткою.
Наприклад, у Чернігові вода значно м’якіша від київської. Вода ж у київських кранах віддає хлоркою. Від боротьби з накипом мало що допомагає, але як варіант – спеціальні засоби від накипу. Також радять регулярно чистити машину та висушувати її після кожного прання.
Щоб продовжити життя пральної машини, не варто надто навантажувати її та вмикати режими найшвидшого прання чи найвищої температури. Одного дня машина може просто не витримати і попрощатися з вами.
Мікрохвильова піч. Розігрівати їжу в мікрохвильовій печі можна тільки в спеціальній посудині. Жодного фаянсу, фарфору або металу. Якщо вас все ж цікавить, що станеться, якщо засунути в мікрохвильову заборонені посудини, то ютуб містить чимало цікавих відео.
А на власному досвіді краще не переконуватися.
Пилосос. Насправді пилосос можна знайти далеко не в кожному домі, бо мода на килими вже давно пройшла. Значно простіше провести по підлозі вологою ганчіркою, ніж чистити килими пилососом.
Проте, не всі будинки опалюються добре, тому килим на підлозі – це рятівник. Щоб продовжити життя пилососа, треба чистити мішок для пилу ще до того, як він вщент заб’ється.
І на останок пам’ятайте: сьогодні ви турбуєтеся про побутову техніку, а завтра вона турбується про вас.
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 17382 |