Останнє оновлення: 14:29 четвер, 23 травня
Оподаткування / Пряма мова
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Олексій Барановський: «Фіскальних методів майже не застосовуємо»
Олексій Барановський: «Фіскальних методів майже не застосовуємо»

Олексій Барановський: «Фіскальних методів майже не застосовуємо»

Державна фіскальна служба, митниця, податкова міліція на Чернігівщині стоять на порозі великих змін, які мають спростити життя підприємцям і простим платникам податків.

Про сутність новацій, приємні для бізнесу сюрпризи та про те, як проходить скорочення штатів, нашому кореспонденту розповів начальник управління ДФС України в області Олексій Барановський.

– Олексію Володимировичу, 4,5 місяця тому, після призначення на посаду,  ви ділилися з нами своїми планами на найближчу перспективу. Що із наміченого вдалося реалізувати? Чи відчуваєте підтримку громадськості і в чому розраховуєте на неї?

– Дещо оновилася моя команда. Тепер у мене двоє заступників, один з яких новий – Олег Шуба. Посилили боротьбу з корупцією у своїх лавах – протягом січня-липня цього року відділ внутрішньої безпеки провів 56 службових перевірок. Як наслідок, 2 співробітника звільнено, 15 – притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

Приємно відзначити і зростання довіри до фіскальної служби. Особливо це стосується добровільної сплати податків, рівень якої нині складає 98 відсотків. За перше півріччя перевиконання за надходженнями до місцевого бюджету склало 50 відсотків. Тобто, фіскальних методів майже не застосовуємо.

Середньомісячне надходження ПДВ зросло із 45 до 65 мільйонів гривень. Це дало змогу зменшити заборгованість з відшкодування вказаного податку з 302 мільйонів до 129 (підприємці щомісяця заявляють від 50 до 100), що вважаю важливим надбанням. За перше півріччя ми повернули платникам податків понад півмільярда гривень ПДВ.

Ще один «плюс» - порозуміння з громадськістю. Щойно, перед нашою зустріччю, у мене на прийомі були голова Громадської ради, що діє при нашому управлінні та один підприємець. Останній скаржився, що при перевірці наші ревізори десь тиснуть. Я дав доручення працівникам юрвідділу долучитись до перевірки та сприяти вирішенню питання, і аудиторам краще вивчити заперечення і визначитися із сумами, які будуть донараховані. Приємно визнати, що Громадська рада стала дієвим посередником між нами та бізнесом у вирішенні подібних суперечок та складних ситуацій. Зокрема стосовно повернення ПДВ та податкової культури.

– Реорганізація штатної структури ДФС зачепила і Чернігівщину. Наскільки болісним для звичайних співробітників став цей процес і наскільки виправданим з огляду на економію коштів?

– Саме стрімке скорочення штатів, те, що багато кого не вдалося відстояти, вважаю головним своїм «мінусом». З 12 податкових інспекцій зробили усього 4. Із січня до серпня колектив ДФС в області скоротився з 1040 до 740 чоловік. До кінця року, згідно до урядової постанови, ця цифра має сягнути 540, що, на мій погляд, матиме катастрофічні наслідки. Ми не зможемо якісно забезпечити адміністрування податків та сервісу у деяких містах, наприклад у Бобровиці. З огляду на це та на ймовірне збільшення кількості суб’єктів господарювання, така реорганізація буде абсолютно невиправданою.

Наприклад, нині наші 78 співробітників, які адмініструють фізичних осіб,  мають обслуговувати аж … 400 тисяч платників податків області. У них вони мають перевірити податкові декларації, співставити дані, знайти порушення, зробити донарахування тощо. Уявіть: на кожного фіскала, який працює за цим напрямом, вже зараз припадає біля 6 тисяч чоловік. Дехто заговорив про необхідність збирання податків місцевою владою, створення якихось паралельних податкових інспекцій, але ж це майбутнє. А як бути із сьогоденням?

Ясна річ, скорочення сильно відбилося на тих колегах, хто мусив піти, а також тих, хто тепер завантажений додатковою роботою. Важко прогнозувати наслідки, але можливо погіршення обслуговування платників податків, утворення черг, помилки та збої в роботі.

– Які приємні сюрпризи слід чекати підприємцям при поданні звітності? Чи спрощуватимуть фіскали і далі ці процедури?

– На початку серпня на сайті Міністерства фінансів виставили для обговорення проект змін до Податкового кодексу, 155 сторінок. Якщо стисло, то його автори задля лібералізації податкової політики пропонують, аби більшість функцій фіскальної служби перебрали на себе підрозділи Мінфіну.

Податкову міліцію хочуть відокремити від нас і зробити фінансовою поліцією. ДФС має стати центром виконання сервісних функцій (приймання декларацій, оформлення документів, видача довідок тощо).

Таким чином, спрощення процедур буде максимальним, аби платник податків зайшов до нашого офісу, подав декларацію і більше не затримувався. Більше того, все можна буде зробити і без контакту з фіскальними органами, через електронний кабінет, скориставшись Інтернетом. Ми навіть не займатимемося роз’ясненнями та позбавимося функцій контролю й перевірок.  

Але, як  буде далі,  визначиться Верховна Рада.

– Наскільки я знаю, чи не найбільш реальну за віддачею реформу замислили митники, що наразі підпорядковані ДФС. Які новації незабаром зможуть відчути ті, хто перетинає кордон?

– З 1 серпня на митницях запроваджено оформлення за принципом «єдиного вікна». Це нововведення значно полегшує процес оформлення вантажів, що переміщуються через кордон. Фіскальна служба розробила програмне забезпечення, завдяки якому процес проходження різних видів державного контролю (митного, санітарно-епідеміологічного, ветеринарного та інших) здійснюється одночасно.

Декларант в електронному вигляді направляє митну декларацію, до якої додані необхідні документи. Раніше папери надавались до кожної служби окремо і, тільки після отримання відповідних дозволів, передавались до митниці. Що, звичайно затягувало процес у часі.

Тепер у відповідних служб час на прийняття рішення обмежений 4 годинами. Тобто, якщо вантаж не підлягає фізичному огляду (це може застосовуватись в обмежених випадках), декларанту (чи власнику вантажу) не потрібно виїжджати зі свого робочого місця.

Увесь процес скоординований завдяки «єдиному вікну». Електронні документи бачать одночасно і митник, і посадовці відповідних служб. Електронні відмітки про проходження контролю автоматично відображаються в «єдиному вікні» і є підставою для завершення митного оформлення. Так званий, «людський фактор» повністю виключений - спілкування відбувається  дистанційно.

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Таємна зброя комунальників

SVOBODA.FM