Останнє оновлення: 17:51 неділя, 15 червня
Проблема
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Перевізники та АТОшники посварилися щодо меморандуму перевезення 3-х тверезих пільговиків до Києва
Перевізники та АТОшники посварилися щодо меморандуму перевезення 3-х тверезих пільговиків до Києва

Перевізники та АТОшники посварилися щодо меморандуму перевезення 3-х тверезих пільговиків до Києва

Компромісу не вийшло: чернігівські перевізники, які обслуговують автобусні маршрути до Києва та учасники АТО не дійшли згоди щодо тексту тимчасового меморандуму про перевезення пільгових категорій населення. Учасники війни на Сході та представники деяких громадських організацій АТОшників різко розкритикували проект угоди.

Меморандум протягом тривалого часу розроблявся між перевізниками та представниками низки громадських організацій АТОшників.

Згідно із ним, перевізники перевозять не більше трьох пасажирів пільгових категорій за один рейс. Квитки повинні бути придбані у касах чернігівського автовокзалу, або ж київської автостанції «Дарниця», якщо треба їхати до Чернігова. Пяних, або ж під дією наркотиків перевозити безкоштовно не будуть.

За словами голови приватного підприємства «Дружба-люкс Автотранс» Володимира Коваленка, який обслуговує рейси до Києва, необхідність у запровадженні ліміту на пільговиків зявилася через те, що перевізники не отримують компенсації за перевезення. У звязку із великою кількістю пільговиків перевізники не можуть потягнути безкоштовне перевезення всіх. У той же час, коли у будні дні маршрутка везе з Чернігова від 7 до 10 людей, а з Києва – від 12 до 15ти, то за одну поїздку перевозить 20 людей. Із вирахуванням ціни бензину залишається від 600 до 1000 гривень, з яких треба заплатити зарплату, податки. Крім того, треба повертати кредити на закупівлю автобусів, говорить Володимир Коваленко.

«Але при цьому, до мене за останній час не надходило жодного звернення щодо того, що права АТОшників порушуються» - сказав Коваленко.

Голова Громадської організації «Правий сектор Північ» Максим Конашевич підтримав ідею підписання меморандуму, зазначивши, що говорячи про перевезення до Києва, не треба забувати і про районні маршрути.

«У нас люди їздять не тільки до Києва, а й по районам. І там є теж великі проблеми із дотриманням Закону» - зазначив Конашевич.

Щоправда, присутні на підписанні меморандуму АТОшники різко розкритикували його проект. Ветеран війни на Сході Володимир Шинкаренко сказав: підписання меморандуму – прецедент для перевізників порушувати вимог закону «Про автомобільний транспорт».

Сам меморандум він назвав фікцією, яка не матиме юридичної сили. Його підтримали й інші присутні на заході АТОшники. За їх словами, необхідно з одного боку, змусити перевізників дотримуватись вимог закону, а державу – виплачувати компенсацію за перевезення. До речі, який державний орган повинен компенсувати перевезення пільговиків до Києва – невідомо.

АТОшники надіслали відповідний запит до Кабміну й чекають відповіді. Отже, у питанні перевезення ветеранів війни на Сході крапка досі не поставлена. І чи вирішиться ця болюча проблема найближчим часом – невідомо.

Коментарі (1)

Бывший водитель. | 2016-06-23 22:30

Городской власти нужно проверить перевозчиков(если эта власть не в доле с перевозчиками),почему у них неоформлены водители,кондуктора, значит и з/плата в конвертах,а они жлобы не хотят перевозить наших защитников. Зажать им одно место в тиски проверками налоговой и центра занятости, сами попросят бесплатно наших воинов возить. Проверьте маршруты 1,12,20 и др.,много интересного узнаете.
закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Чернігів: ворота і ноу-хау у … середньовіччі

SVOBODA.FM