На Чернігівщині працювала оціночна місія Інтерполу. Фото
Ділянку Чернігівського прикордонного загону в рамках робочої поїздки 6 квітня відвідала оціночна місія Генерального секретаріату Міжнародної організації кримінальної поліції (Інтерпол).
Про це Svoboda.FM повідомив помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби підполковник Олександр Дудко.
Заступник директора бюро з координації діяльності європейських Національних Центральних Бюро Інтерополу Клеменс Вехнер та регіональний офіцер бюро Броніслава Стойчевська, у супроводі представників Укрбюро Інтерполу, побували у міжнародному автомобільному пункті пропуску «Нові Яриловичі».
В ході візиту гості ознайомились з порядком використання органами Держприкордонслужби інформаційних ресурсів Інтерполу під час здійснення прикордонного контролю. За результатами перебування місія надала високу оцінку роботі прикордонників та співпраці з Інтерполом.
Клеменс Вехнер акцентував увагу присутніх на необхідності активізації подальшої роботи та готовності МОКП до надання допомоги Держприкордонслужбі у роботі з банками даних, удосконалення їх форм та змісту.
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 9257 |
Посилання до теми:
22.03.2016 Поки «Інтерпол» шукав, прикордонники зловили
27.01.2016 Не минуло і двох років, як МЗС анулювало дипломатичні паспорти поплічникам Януковича
28.11.2015 Корчинський після звільнення у Римі: "Світ невпинно змінюється до гіршого"
Додати коментар: