Останнє оновлення: 16:50 вівторок, 2 квітня
Нам криза будувати і жити допомагає
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / «Опель» на споживання дров переробив селянин з Чернігівщини. Відео
«Опель» на споживання дров переробив селянин з Чернігівщини. Відео

«Опель» на споживання дров переробив селянин з Чернігівщини. Відео

Мешканець Чернігівщини 36-ти річний Євген Коливан переробив свій автомобіль "Опель" з бензину на дрова. За його словами, економія суттєва.

"Економія помітна, якщо порівняти з цінами на бензин - у середньому 20 гривень за літр. До 100 кілометрів на годину на дровах машина розганяється за 1,35 хвилину. А взагалі, це залежить від якості дров і їх вологості. Підкидати в топку я можу і пластикові пляшки, але найчастіше це звичайні соснові дрова. Краще паливо - з сухої шовковиці", – розповів Коливан.

Він зазначає, що його винахід у багатьох викликає подив.

«Одного разу мене зупинили даішники, щоб розпитати, як я так переобладнав "Опель". Навіть документів не запитали», – говорить українець.

змайстрував сконструював винайшов

Коментарі (1)

Alexx | 2015-11-27 13:11

Винахід? После ВОВ в Чернигове было минимум 2 таких грузовых аппарата. Wikipedia: В 1938 г. в Европе насчитывалось около 9 тыс. автомашин, работавших на газогенераторном горючем. К 1941 г. это количество увеличилось почти в 50 раз. В том числе в Германии их число достигло 300 тыс.
Первое в СССР испытание автомобиля на шасси ФИАТ-15 с газогенераторной установкой В. С. Наумова состоялось в 1928 году. В 1934 году проведён первый испытательный пробег газогенераторных автомобилей по маршруту Москва — Ленинград — Москва, в котором участвовали ГАЗ-АА и ЗИС-5 с установками, спроектированными в НАТИ
закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Stella Sezon та Constantine представили модну українську музику в Лондоні

SVOBODA.FM