
Ласі халявні гроші – випробування совістю
Перемога в тендерах у сфері державних закупівель відкриває шлях до бюджетних коштів, а для нечесних на руку керівників – одночасно і до зловживань.
Під контроль оперативників ГУ Міндоходів у Чернігівській області потрапило одне з чернігівських підприємств - учасник державних закупівель.
Повідомляє інформаційно-комунікаційний відділ ГУ Міндоходів у Чернігівській області.
Як повідомив начальник штабу оперативного управління ГУ Міндоходів області Олександр Ярошенко, за результатами перевірки встановлено, що службові особи підприємства, провівши безтоварні операції з придбання товарно-матеріальних цінностей та отримання послуг від суб’єктів господарської діяльності, ухилилися від сплати податків на прибуток та на додану вартість в сумі понад 1 млн. грн. Адже товари та послуги не були поставлені, роботи не виконані, а лише значилися на «липових» паперах.
Слідчі ГУ Міндоходів у Чернігівській області розпочали кримінальне провадження за частиною 1 ст.212 Кримінального кодексу України (ухилення від сплати податків зборів, інших обов’язкових платежів).
Досудове розслідування триває.
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 3799 |
Посилання до теми:
5.09.2014 Чернігівці пікетують валютних магнатів з «Дельта-банку»
5.09.2014 «Демарк»: чому Нацбанк тягне кота за хвоста, а прокурори лінуються робити свою справу
4.09.2014 26-річній Світлані Кисіль терміново потрібна ваша допомога
9.09.2014 Вкладники «Демарку» протестують усно і не пишуть заяв - Волошок
Додати коментар: