Останнє оновлення: 17:52 понеділок, 18 березня
Економіка
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Представники інвалідів детально вивчили свої права (фото)
Представники інвалідів детально вивчили свої права (фото)

Представники інвалідів детально вивчили свої права (фото)

Рівень обізнаності про свої права і можливості підвищили представники інвалідських організацій Чернігівщини на тренінгу «Просування Конвенції про права інвалідів через моніторинг та кампанії адвокасі».

Тренінг відбувся 10 липня в Навчально-методичному центрі профспілок Чернігівської області.

Повідомляє Наталія Максименко, представник Чернігівського Центру Прав Людини.

У привітальному слові до учасників тренінгу Олександр Підгорний, керівник Чернігівського Центру Прав Людини, закликав вивчати міжнародні та українські документи, які визначають права людей з обмеженими можливостями, знати свої права і використовувати ці знання для вирішення проблем в повсякденному житті.

Ратифікуючи Конвенцію ООН про права інвалідів, держава Україна взяла зобов’язання вживати належних заходів для забезпечення інвалідам доступу нарівні з іншими до фізичного оточення, до транспорту, до інформації та зв'язку, зокрема, інформаційно-комунікаційних технологій і систем,  а також до інших об'єктів і послуг, відкритих або таких, що надаються населенню, як у  міських,  так і в сільських районах (п.1 ст.9 Конвенції).

В першій частині тренінгу Надія Лозбень, керівник організації інвалідів «Логос», ознайомила присутніх з основними статтями Конвенції, прокоментувавши найбільш актуальні. Розповідь супроводжувалась показом слайдів з позитивними та негативними прикладами з життя людей з обмеженими можливостями в різних країнах, що спонукало учасників до обговорення реалій їх повсякдення.

В ході навчання з планування, організації та проведення адвокасі компаній Віктор Мозговий, керівник організації інвалідів «Конкордія», допоміг учасникам тренінгу сформулювати ряд нагальних проблем та навчив, як знаходити шляхи їх вирішення. Питання, що обговорювались, досить різноманітні: від сумнозвісних пандусів, більшість з яких не є придатними для використання інвалідами-візочниками, до можливих шляхів впровадження інклюзивної освіти дітей-аутистів.

Захід організовано громадською організацією «Чернігівський Центр Прав Людини» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Аграрії знищили курган з комплексу прадавньої обсерваторії Безводівка

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор