Останнє оновлення: 09:41 четвер, 25 квітня
Промисловість
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / "Чексіл" освоює нові види продукції

"Чексіл" освоює нові види продукції

Ринок України поступово відмовляється від натуральних вовняних тканин, і це змушує чернігівську камвольно-суконну компанію "Чексіл" освоювати виробництво продукції з іншої сировини. Про це повідомив директор підприємства Євген Супруненко.

"Класичний, вовняний ватин, який ми випускаємо давно, вже зникає з ринку, оскільки його заміняють сучасні види технічних тканин - синтетичні і термоватини.

В цю нішу ми теж ідемо, розробляючи колекцію термоватинів для утеплення будівель, автомобілів, трубопроводів, комунікацій. Будуть в ній і синтетичні види", - розповів керівник.

Про це "Високому Валу" повідомили у прес-службі ПрАТ КСК "Чексіл".

Невластивим для камвольно-суконної компанії є й виробництво тканин із промислових конопель. Сировину "Чексіл" купує в одній із київських фірм, яка має ліцензію на вирощування цієї рослини. З її волокна у Чернігові вже виготовили партію скатертин і рушників, зовні схожих на льняні.

У найближчих планах підприємства - виробництво тканини для шахтарського одягу. Передбачається, що її внутрішня сторона буде з натуральної сировини - конопель, а зовнішня - з синтетики з гігієнічними властивостями. Зараз нова розробка проходить процеси узгодження і впровадження у виробництво. Чи є у такої тканини перспектива - покаже час, зазначає Євген Супруненко. Адже через відсутність в Україні ринку конопляної сировини ціна на неї досить висока.

Ще одним напрямком "нетрадиційній орієнтації" компанії може стати виробництво геотекстилю. Але це питання сьогодні перебуває ще в стадії вивчення.

"Ми дивимося в майбутнє через нові продукти. Тому що у нас є обладнання і можливість освоєння нових технологій", - підкреслив директор.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Копали на власному дворі – натрапили на снаряд

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор