Останнє оновлення: 16:18 п'ятниця, 5 березня
Оподаткування
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Основні завдання виконує податкова міліція у рамках операції «Бюджет»

Основні завдання виконує податкова міліція у рамках операції «Бюджет»

Відділ ГВПМ спрямовує свої зусилля на роботу з тими платниками які мають низьке податкове навантаження, котрі не сплачують податки, які мають борги перед бюджетом.

Про це «Високому Валу» повідомив Олександр Шумей, заступник начальника ГВПМ ДПІ у м. Чернігові.

Операція «Бюджет» покликана підвищити ефективність контрольно-перевірочної роботи, виявлення та руйнування схем ухилень від сплати податків і мінімізації податкових зобов’язань.

Працівники податкової міліції проводять заходи спрямовані на наповнення державного бюджету у рамках операції «Бюджет» з підприємствами, які мінімізують податкові зобов’язання та ухиляються від сплати податків, використовуючи для цього різні протизаконні схеми, виявлення і припинення протиправної діяльності суб’єктів господарювання та ліквідації схем ухилення від оподаткування, відповідальність за мінімізацію податкових зобов’язань.

Робота, спрямована на виявлення та припинення діяльності вигодоформуючих суб'єктів („податкових ям”), транзитерів, вигодонабувачів, які здійснили не обумовлені економічними причинами операції, з метою отримання податкової вигоди, у вигляді мінімізації податкових зобов'язань шляхом заниження ціни продажу постачальником (виробником) або шляхом декларування незаконно сформованого податкового кредиту (отримувачем).

До речі, з початку 2010 року у ході проведення оперативно - розшукових заходів співробітниками Головного відділу податкової міліції ДПІ у м. Чернігові виявлено 8 підприємств з ознаками фіктивності.

До суду направлено 6 кримінальних справ.

Коментарі (1)

Vibon | 2010-10-20 09:10

а де поділися ще 2 справи?
а хто розраховував це "податкове навантаження"?
  пам'ятаю як здававши декларацію за 2009 рік співробітниця податкової намагалася мені пояснити що воно таке подакове навантаження, і чому декларація не буде прийнята.
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  За загиблих у лютому Захисників України помолилися у Чернігові

SVOBODA.FM