Останнє оновлення: 15:20 п'ятниця, 16 квітня
Митниця
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Оформлення товарів за дві години: Митники спрощують свої процедури
Оформлення товарів за дві години: Митники спрощують свої процедури

Оформлення товарів за дві години: Митники спрощують свої процедури

Задля того, аби прискорити товарообіг через митний кордон України, Державна митна служба України запроваджує нові кроки щодо спрощення митних процедур.

Про це повідомив начальник Чернігівської митниці Юрій Соловков.

Зокрема, п. Соловков зазначив, що відповідно до наказу від 13.10.2010 № 1205 «Про встановлення часових нормативів митного контролю та оформлення товарів за вантажною митною декларацією» для працівників митної служби окреслені чіткі вимоги щодо здійснення митного оформлення товарів, які переміщуються через митний кордон України.

– Митний контроль та оформлення товарів за вантажною митною декларацією, в якій заявлено не більше 10 товарних підкатегорій, має здійснюєтися посадовими особами митного органу у строк, що не перевищує 2 годин, - пояснив журналістам та представникам чернігівських підприємств Юрій Соловков.

Однак, за словами начальника Чернігівської митниці, можуть бути виключення. Приміром, ця норма не застосовується у випадках, коли у митному огляді беруть участь представники інших контролюючих органів на підставі обґрунтованого письмового звернення відповідного органу. А також у разі необхідності проведення суцільного огляду (з повним перерахуванням кількості товарів, їх зважуванням тощо), якщо є достатні підстави вважати, що мають місце порушення законів України, контроль за виконанням яких покладений на митні органи.

Як пояснив Юрій Соловков, вимоги зазначеного наказу спрямовані на попередження необґрунтованих затримок митного оформлення товарів при їх декларуванні, безумовну реєстрацію всіх поданих для митного оформлення вантажних митних  декларацій, внесення їх електронних копій до баз даних митного органу та Єдиної автоматизованої інформаційної системи Держмитслужби.

Мета нововведення - фіксування реальних строків митного оформлення, які до цього моменту могли становити до 4 години. 

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Гурт МАХА розширює горизонти англомовним треком та відео «Paradise»

SVOBODA.FM