Останнє оновлення: 11:11 четвер, 25 лютого
Митниця / Бюджет
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Майже 280 мільйонів перерахувала до бюджету Чернігівська митниця за останні півроку
Майже 280 мільйонів перерахувала до бюджету Чернігівська митниця за останні півроку

Майже 280 мільйонів перерахувала до бюджету Чернігівська митниця за останні півроку

279,4 мільйонів гривень перераховано колективом Чернігівської митниці до Державного бюджету України протягом 6 місяців поточного року.

У порівнянні з І півріччям 2009 року сума перерахованих коштів зросла на 33,2 мільйони гривень або на 13,5%.

Такі показники діяльності установи були оприлюднені на нараді керівного складу Чернігівської митниці, повідомила Світлана Стрижак, головний інспектор зв'язків з громадськістю Чернігівської митниці.

За результатами контролю за повнотою бази оподаткування імпортованих товарів додаткові надходження до Державного бюджету України у І півріччі 2010 року склали понад 28 мільйонів гривень (на 9,5% більше ніж за відповідний період 2009 року). З цих коштів 27 мільйонів гривень донараховано за результатами роботи з визначення митної вартості, 838,9 тисяч гривень - класифікаційної роботи, 171,3 тисяча гривень - визначення країни походження.

64,5 мільйони гривень спрямовано колективом Чернігівської митниці до Державного бюджету України протягом червня поточного року. Як зазначив начальник митниці Юрій Соловков: «Це найбільша сума перерахувань протягом одного місяця за весь час існування Чернігівської митниці». Порівняно з червнем минулого року, у поточному році сума перерахованих до бюджету коштів збільшилась на 9,5 мільйонів гривень (на 17,4%), а у порівнянні з попереднім місяцем поточного року - травнем - на 17 мільйонів гривень (на 36,0%).

За результатами роботи митниці у правоохоронному напрямку протягом 6 місяців 2010 року порушено 5 кримінальних справ на загальну суму 11,3 мільйонів гривень (2009 рік - 6 кримінальних справ на загальну суму 7,7 мільйонів гривень).

Тобто, в порівняні з аналогічним періодом 2009 року кількість порушених кримінальних справ у 2010 році зменшилась на 1, однак вартість предметів контрабанди збільшилась на 3,6 мільйонів гривень. Вартість реально вилучених предметів контрабанди зросла майже в 5 разів.

Працівниками оперативних підрозділів виявлено та припинено 467 порушень митних правил, загальна вартість предметів правопорушення в яких становить 18,9 мільйонів гривень. Порівняно з 2009 роком кількість справ про порушення митних правил збільшилась на 60, а вартість предметів правопорушень - на 8,2 мільйони гривень.

Зокрема, у справах про порушення митних правил було вилучено:

  • промислових товарів, сировини й матеріалів на суму 9 мільйонів гривень,
  • продовольчих товарів та сільгосппродукції - на суму 1,3 мільйони гривень,
  • валюти - на суму 7,9 тисяч гривень,
  • транспортних засобів - на суму 1,1 мільйонів гривень,
  • наркотичних засобів та прекурсорів - 12,785 г канабісу, 438,7245 г метадону, 501,17 г перманганату калію,
  • зброї та боєприпасів - 1 пневматичний пістолет, 4 кістені, 60 набоїв до нарізної зброї та гладкоствольної зброї. 

Коментарі (1)

Рубака | 2010-07-13 00:38

Шановно Світлано Стрижак!
  Запам`ятайте ОДИН РАЗ І НАЗАВЖДИ НАСТУПНЕ!
  Бюджет України наповнюють підприємства реального сектору економіки, імпортери та експортери Чернігівщини, колективи яких ЗАРОБЛЯЮТЬ і на себе, і на перерахування до бюджету України, а МИТНИКИ - це тільки РАХІВНИКИ із калькулятором, *** і зажраті до неможливого брудні "чиновники"!
  Ці підприємства і підприємці найняли вас, проклятих, ненажерливих кровососів, щоб ви були на захисті економічних інтересів держави Україна, а не відкривали кордон за ХАБАРІ для всіх бажаючих аферистів!
  Світлано! Якщо Ваші прес-релізи будуть уперто розповсюджувати відверту брехню - Вам особисто, і вашому керівництву, доведеться пояснити народу А ЗВІДКИ У КОЛЕКТИВА ІЗ 210 співробітників знайшлося зайвих 279,4 млн. грн. ???
  Чи цей прес-реліз - це відверте ЗІЗНАННЯ У ТОТАЛЬНОМУ ХАБАРНИЦТВІ?
  Мучає таки совість ночами? Вирішили трошки поділитися із вчителями, медсестрами, інвалідами? Поскребли по засіках?
Та вже так, чесно і пишіть - мовляв, накрали ми, колектив митників за півроку 500 млн. грн. Та порадившись вирішили більшу частину направити до бюджету України. Зрозуміло, чесно, відкрито, як і належить ДЕРЖАВНОМУ СЛУЖБОВЦЮ УКРАЇНИ.
  Читайте ще раз, шановні, що пише ця, найнята нами на роботу представниця СУЧАСНОЇ, УКРАЇНСЬКОЇ БЮРОКРАТІЇ:
  "279,4 мільйонів гривень перераховано колективом Чернігівської митниці до Державного бюджету України..."
  Може краще С. Стріжак попрацювати на митному посту, а не в офісі однієї із регіональних митниць України?
закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  З незаконного обігу вилучено велику партію підробленого алкоголю

SVOBODA.FM