Останнє оновлення: 21:09 вівторок, 13 квітня
Оподаткування / Звернення
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Звертайтеся до податківців – розглянуть всебічно і своєчасно

Звертайтеся до податківців – розглянуть всебічно і своєчасно

Реалізація конституційних прав та свобод людини – це незаперечні атрибути існування демократичної та соціально-правової держави. Одним з цих прав і свобод є конституційне право громадянина на звернення, що в нашій державі визначено 40 статтею Конституції України.

Чернігівська міжрайонна державна податкова інспекція приділяє особливу увагу всебічному розгляду звернень громадян, задоволенню їх законних прав та інтересів.

Своєчасне реагування на проблемні питання, підняті у зверненнях громадян, та оперативне вжиття заходів щодо упередження скарг на діяльність податкових органів – це важливий фактор на шляху зміцнення партнерських стосунків податкової служби з громадськістю.

Найчастіше у зверненнях громадян порушуються такі питання, як: оподаткування доходів підприємницької діяльності, оподаткування доходів фізичних осіб, сплати земельного податку, інші.

Звертаємо вашу увагу на належне оформлення письмового звернення. Якщо письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Для забезпечення конституційних прав та свобод громадян, вирішення проблемних питань, які виникають у платників податків, у Чернігівській міжрайонній державній податковій інспекції за адресою м. Чернігів, вул. Воровського 6, діє приймальня громадян, де згідно з затвердженим графіком в установлені дні та години проводяться особисті прийоми громадян посадовими особами Чернігівської МДПІ з питань, що входять до компетенції органів державної податкової служби.

Попередній запис на особистий прийом до начальника Чернігівської МДПІ, його перших заступників і заступників, керівників структурних підрозділів є обов’язковим та закінчується не пізніше ніж за 5 робочих днів до календарної дати прийому.

Запис на особистий прийом здійснюється в робочі дні у кабінеті 106, або за телефоном 652-986: понеділок-четвер – з 8.30 до 17.30, п’ятниця з 8.30 до 16.45.

Загалом, якісний, всебічний і своєчасний розгляд звернень громадян є суттєвим важелем у недопущенні виникнення напруження у суспільстві, формуванні прозорих та партнерських відносин між податковими органами та платниками податків. Саме тому керівництво податкової служби постійно тримає на контролі питання вдосконалення роботи громадських приймалень, адже належна організація роботи в цьому напряму – це відкритий шлях до порозуміння між податковою службою та платниками податків.

Вікторія Самоненко,
завідувач сектору масово-роз’яснюваньної роботи
та звернень громадян Чернігівської МДПІ

Коментарі (1)

Профф. Преображенский | 2010-07-09 12:55

Звертайтеся до податківців – розглянуть всебічно і своєчасно (Правильно буде так: Звертайтеся до податківців – РОЗДЯГНУТЬ всебічно і своєчасно
закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Молдову на Євробаченні представить співачка українського походження — Natalia Gordienko

SVOBODA.FM