Останнє оновлення: 18:37 п'ятниця, 3 липня
Державний кордон
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Охорона північного кордону. Підсумки першого півріччя 2010 року
Охорона північного кордону. Підсумки першого півріччя 2010 року

Охорона північного кордону. Підсумки першого півріччя 2010 року

Керівництво Північного регіонального управління Державної прикордонної служби підвело підсумок роботи персоналу підпорядкованих органів охорони державного кордону в 1 півріччі 2010 року.

Розширене засідання колегії Північного регіонального управління відбулося у Житомирі. Були розглянуті підсумки оперативно-службової діяльності в 1 півріччі, визначені завдання на наступне півріччя поточного року.

Від Адміністрації Держприкордонслужби України на цьому заході був присутній заступник голови служби генерал-лейтенант Ігор Риньков.

У даному періоді поточного року колектив Північного регіонального управління основні зусилля зосереджував: на виконанні заходів передбачених другим етапом (2009 – 2012 рр) реалізації Концепції розвитку Державної прикордонної служби України на період до 2015 року; недопущенні корупції та втягування персоналу в протиправну діяльність; виконанні завдань визначених Президентом України на розширеній нараді з силовими структурами, по боротьби зі злочинністю у взаємодії з іншими правоохоронними органами. А, саме боротьбі з тероризмом, нелегальною міграцією, торгівлею людьми, контрабандою, розповсюдженням зброї і наркотиків. Запровадженням загальноєвропейських стандартів пропуску через державний кордон у контексті підготовки до проведення в Україні чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Реалізуючі права правоохоронного органу, в рамках боротьби з організованою злочинністю на кордоні персоналом регіонального управління припинено діяльність 19 груп у складі 44 осіб. До кримінальної відповідальності притягнуто 15 осіб. Значну увагу в першому півріччі було приділено роботі з взаємодіючими органами. Результатом співпраці з СБУ, стало виявлення діяльності 10 груп у складі 20 осіб та припинення протиправної діяльності ще 10 груп у складі 18 осіб. Покращено взаємодію з представниками МВС. В спільноті з ними виявлено діяльність 6 груп у складі 15 осіб та припинено протиправну діяльність 4 груп у складі 11 осіб.

Персоналом органів охорони державного кордону за 1 півріччя затримано та передано контрабандних товарів до митних органів на загальну суму 13 мільйонів гривень, до податкових на суму 300 тисяч гривень.

В результаті чіткої взаємодії з прикордонниками суміжних держав щодо надання інформацій, відбулася низка затримань порушників кордону, авто техніки, трикотажу та будматеріалів.

В поточному році спостерігалась позитивна динаміка з виявлення чужих, технічно-несправних документів, підроблених службових відміток. На 50% більше затримано незаконних мігрантів, які намагались потрапити в країни ЄС по чужим документам 6 проти 4 у 2009 році, відносно переправщиків порушено 4 кримінальні справи. В пунктах пропуску проведено спеціальні заходи «Антилегалізація» за результатами яких вдалося зупинити зріст кількості трудових мігрантів та не допущено втягування персоналу в протиправну діяльність. Відбулося збільшення результатів оглядової роботи, в порівнянні з минулим роком, а саме: виявленню схованок і тайників -335 проти 296 у 2009 році, вилученню боєприпасів в 10 разів - 486 проти 45 у 2009, вибухових речовин абсолютно -750 грам проти 0 у 2009, психотропних засобів в 445 разів -13349 проти 30 у 2009, кількість випадків затримань контрабандних товарів на 38% - 660 проти 478 у 2009, кількість вилучених авто на 18% -173 проти 147 у 2009, збільшення кількості виявлених автомобілів з підробленими документами в 4 рази -29 проти 7 у 2009. На ряду з цим відбулося зменшення виявлення зброї на 28% - 63 проти 87 у 2009; наркотичних речовин на 48% -1кг 186г проти 2кг 298г у 2009; прекурсорів в 366 разів 1,5 проти 552 кг у 2009.

В ході засідання колегії було розглянуто результативність кожного відділу прикордонної служби, дано оцінку кожному керівнику за всіма напрямками оперативно-службової діяльності.

Під час доведення завдань органам та підрозділам державного кордону на 2 півріччя поряд з цьогорічними пріоритетно визначеними, було акцентовано увагу на продовженні нарощування зусиль з надійної охорони державного кордону, забезпеченні ритмічної роботи пунктів пропуску під час туристичного сезону, виконанні відомчих стандартів культури персоналу, недопущенні втягування прикордонників у протиправну діяльність, взаємодії з правоохоронними органами, колегами суміжних країн, підготовці до демаркації кордону з Республікою Білорусь.

Прес-служба Північного регіонального управління
Державної прикордонної служби України

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Планета «МедіаЧе» у Всесвіті

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор