Останнє оновлення: 16:05 четвер, 25 лютого
До дня працівника легкої промисловості
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Обсяги виробництва у легкій промисловості на Чернігівщині скоротилися на 11%
Обсяги виробництва у легкій промисловості на Чернігівщині скоротилися на 11%

Обсяги виробництва у легкій промисловості на Чернігівщині скоротилися на 11%

Легка промисловість традиційно є однією з невід'ємних складових промисловості Чернігівщини. Ця соціально орієнтована галузь забезпечує населення тканинами, одягом, взуттям та іншими споживчими товарами.

Частка продукції легкої промисловості в загальному обсязі промислової продукції становить 3,6%.

Про це «Високому Валу» повідомили в Головному управлінні статистики у Чернігівській області.

У січні-квітні 2010 року на підприємствах легкої промисловості було зайнято 5 тис. осіб, що складає десяту частину від загальної кількості працюючих у промисловості.

У порівнянні з відповідним періодом минулого року, кількість штатних працівників зменшилася на 2,6%. Середньомісячна заробітна плата одного штатного працівника становила 1292 грн.

На розвиток галузі в І кварталі 2010р. використано 1,5 млн.грн., або 2,1% загального обсягу капіталовкладень промисловості. У порівнянні з І кварталом 2009р. інвестиції в основний капітал зросли в 1,7 раза, три чверті інвестицій спрямовано в текстильне виробництво; виробництво одягу, хутра та виробів із хутра.

Підприємствами легкої промисловості з початку року реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на суму 91,2 млн.грн., з якої 53,6% – товари широкого використання, решта – сировинна продукція.

Обсяги виробництва в січні–травні п.р. становили 88,8% до відповідного періоду минулого року.

У поточному році підприємствами легкої промисловості вироблено 1,3 млн.м2 різних видів тканин, більш ніж 7 тис. пар панчішно-шкарпеткових виробів, 137,6 тис.шт постільної білизни, 360,8 тис. пар взуття, пошито 68,7 тис.шт жіночих пальт, напівпальт, 110 тис.шт жакетів та блейзерів, піджаків та курток жіночих, 24,4 тис.шт спідниць, 20 тис.шт брюк та бриджів жіночих, 34,8 тис.шт блузок.

Серед основних виробників продукції легкої промисловості – ЗАТ “КСК“Чексіл”, ВАТ “Чернігівська швейна фабрика “Елегант”, ЗАТ “Виробничо-торгова фірма “Сіверянка”, ЗАТ “Чернігівська взуттєва фабрика “Берегиня”, УВП УТОГ, ПП “ТК–Стиль”.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  З незаконного обігу вилучено велику партію підробленого алкоголю

SVOBODA.FM