Останнє оновлення: 13:00 понеділок, 1 березня
Торгівля / Підсумки-2009
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Діяльність підприємств оптової торгівлі Чернігівської області у 2009 році
Діяльність підприємств оптової торгівлі Чернігівської області у 2009 році

Діяльність підприємств оптової торгівлі Чернігівської області у 2009 році

За даними державних статистичних спостережень за 2009р. оптовими підприємствами області було поставлено товарів на 4357 млн.грн.

Значна частка (75%) в оптовому товарообороті припадала на непродовольчі товари, яких було реалізовано на 3282 млн.грн. Найбільше поставлено енергетичних матеріалів, зерна, фармацевтичних препаратів.

Про це «Високому Валу» повідомили в Головному управлінні статистики у Чернігівській області.

Постачальники непродовольчих товарів надавали перевагу товарам, виробленим на підприємствах України. Частка імпортних непродовольчих товарів становила лише 22%. Залишається високим відсоток імпортної побутової техніки.

Продовольчих товарів було реалізовано на 1075 млн.грн. Серед товарів цієї групи найбільшим попитом користувалися кондитерські вироби, пиво, цукор, консерви молочні, чай та кава, молоко оброблене рідке, олії.

Оптові підприємства реалізовували майже 93% продовольчих товарів виробництва України. Серед імпортних товарів переважав продаж кави, чаю, рису, риби та філе рибного морожених.

На 1 січня 2010р. на складах оптових підприємств було зосереджено запасів товарів на 305 млн.грн. У запасах товарів переважаючу частку (80%) займали непродовольчі товари, решту (20%) – продовольчі товари.

Для зберігання товарів лише 12% оптових підприємств мали власні складські приміщення площею 277 тис.м2, з них майже половина припадала на криті склади. Крім того, оптові підприємства мали на своєму балансі 17 складів–холодильників, ємкості для рідини, що забезпечували одночасне її зберігання в обсязі 349 тис.м3. 

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Академічний народний хор — запрошення до весни

SVOBODA.FM