Останнє оновлення: 18:08 п'ятниця, 25 вересня
АПК
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Половину врожаю ранніх зернових зібрано

Половину врожаю ранніх зернових зібрано

4 СЕРПНЯ. Аграрії Чернігівщини обмолотили 167,5 тисяч гектарів та намолотили 516 тисяч тонн збіжжя або 55% прогнозованого валу ранніх зернових та зернобобових культур.

Про це повідомили в прес-службі головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації.

На теренах області практично завершується збирання озимої пшениці, якої намолочено 324 тисячі тонн або 88% до прогнозу. Середня врожайність цієї культури складає 33,6 центнерів з гектару при прогнозованій 24,6 ц/га. Перевищує прогнозні очікування вал ріпаку. При планах у 38,6 тисяч тонн збіжжя цієї культури вже намолочено 64,5 тисяч тонн, що складає 167% до прогнозу. Врожайність ріпаку майже вдвічі вища прогнозованої — 20,8 центнера з гектару.

В цілому ж середня врожайність ранніх зернових та зернобобових культур складає на сьогодні 30,8 центнерів з гектару, а це на 10,5 центнерів з га вище, ніж очікувалось.

Найбільшим чинником, що стримує цьогорічні жнива є дощі, які хазяйнують в регіоні з другої декади липня. Але як тільки з’являється сонце, і колос трохи підсихає, зернозбиральна техніка виходить в поле і продовжує збирання врожаю.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Баскетбольний майданчик на Шерстянці

Ліза ПЕТРЕНКО