Останнє оновлення: 20:34 понеділок, 25 жовтня
Жить стало лучше, жить стало веселей ©
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Опитування: "Жить стало лучше". Але небагатьом
Опитування: Жить стало лучше. Але небагатьом

Опитування: "Жить стало лучше". Але небагатьом

У ході опитування домогосподарств, проведеного органами державної статистики, респондентам було запропоновано оцінити свій матеріальний стан та спрогнозувати економічне становище країни.

Більшість домогосподарств області (68,9%) вважали, що їх матеріальний стан у 2007 році залишився без змін. Майже кожне п’яте – що він покращився. Про погіршення матеріального стану заявили 12,6%.

Про це "Високому Валу" повідомила Катерина Свистун, перший заступник начальника Головного управління статистики у Чернігівській області.

Аналіз очікувань щодо змін відносно добробуту свідчить: більшість сімей області вважає, що їх матеріальний стан у наступні 12 місяців залишиться без змін (68,2%).

Кожна шоста – очікує погіршення добробуту й тільки кожна сьома – оптимістично дивиться у майбутнє і сподівається на покращання існуючого становища.

Жителі області більш оптимістично, ніж рік тому, оцінювали майбутній розвиток економіки країни.

Кількість респондентів, які сподіваються на сприятливі умови для розвитку, зросла більше, ніж у чотири рази. Крім того, у двічі збільшилася кількість респондентів, які вважають, що наступні 12 місяців для економіки країни будуть сприятливими, але не в усьому.

Лише кожне десяте домогосподарство оцінило майбутні 12 місяців як несприятливий час для економічного розвитку (у 2006р. – кожне п’яте).

Близько третини домогосподарств не очікує будь-яких відчутних змін (у 2006р. – 44,7%).

Фото: Сергій СТУК

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Зенітники навчаються вражати повітряні й наземні цілі

SVOBODA.FM