Останнє оновлення: 16:32 понеділок, 10 червня
іронічним пером
Ви знаходитесь: Економіка / Чернігів / Таємна зброя комунальників
Таємна зброя комунальників

Таємна зброя комунальників

Знайомтеся - дорожній пилосос Scarab Mistral підприємства АТП-2528. Він тяжко поранений під час обстрілу підприємства мінами 16 березня 2022 року. Його відновили водії через два місяці.

Чому це зброя? Судіть самі.

ЗБРОЯ Mistral

Взагалі-то містраль це — сильний та холодний північно-західний вітер на середземноморському узбережжі Франції, в долині річки Рони. АЛЕ…

Mistral — це  і сучасний зенітно-ракетний комплекс для ураження гелікоптерів та літаків. Розроблений у Франції, 1987 року прийнятий на озброєння сухопутних військ Франції.  

Містраль, до речі, також  великий десантний вертолітоносець та корабель-док ВМС Франції, головний корабель у серії кораблів класу Містраль  .

ЗБРОЯ Scarab

А ось Scarab, як ви знаєте, це великий легендарний  жук  скарабей у древньому Єгипті, як один із символів  вічності, незнищенності та багатства.

Але все не так просто   Виявляється Teledyne Ryan Scarab - це реактивний розвідувальний БПЛА (безпілотний літаючий апарат), розроблений у Сполучених Штатах у 1980-х роках для продажу в Єгипет.

Тепер уявляєте, якою потужною зброєю володіють комунальники? 

Нагадаємо, що на тілі цієї машини з номером 237 видно сліди поранень від російських осколків. Є і шрами звалювальних швів. Останні  залишили водії - «хірурги», які відновлювали  потужну комунальну зброю.

Владислав САВЕНОК                   Світлини автора

 

Коментарі (1)

Ярослав | 2024-05-30 04:24

http://svoboda.fm/economic/chernigov/295565.html
закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  У житті є завжди місце для… півоній

SVOBODA.FM