Останнє оновлення: 10:55 четвер, 4 березня
благоустрій
Ви знаходитесь: Економіка / Чернігів / Пікассо-Skater з вулиці Пухова
Пікассо-Skater з вулиці Пухова

Пікассо-Skater з вулиці Пухова

Схожі малюнки і розписи цього талановитого молодого чоловіка можна побачити на вулиці Пухова в районі ринку «Нива», починаючи з будинку, 121.

Він підприсує свої роботи, як Skater, тобто скейтер або фігурист. Вони - на газовому розподілинику, стінах споруд, на склі будинку, на дверях...

Його манера малювати схожа на один із відомих портретів знаметнитого художника.

Пабло Пікассо однією лінією, як фігурист (скейтер), не відриваючи руки, створив малюнки, які стали не тільки відомими на весь світ, а й символами. Як наприклад «Голубка» - символ миру.

Чи знає цей молодий чоловік Skater та інші молоді люди, які просто штрихують «писалками» і «мітять» територію, що вони можуть по-справньому творити. Тобто створювати твори МИСТЕЦТВА? Того ж стріт-арту.

Адже художник має спочатку ПРОДУМАТИ твір. Потім зробити ЕСКІЗ на папері. А потім уже РЕАЛІЗУВАТИ свій задум на поверхні.

Принаймні так робить один із найвідоміших художників Чернігова, який працює в жанрі стріт-арту Дмитро Адеріхо. Киньте по пошуку в Google і все побачите. Він на фото розписує стіну 5-зіркового «Союзу». Його роботи знають і люблять десятки тисяч чернігівців і гостей міста.

Є й інші приклади .

А по тому, шановний юний пане Пікассо- Skater з вулиці Пухова, я мрію бачити ваші роботи, які б вражали позитивом, оригінальністю. Щоб ними милувалися чернігівці і пишалися, що вони є в нашому чудовому місті.

От тільки, що робити з «мітками» зі штрихів, які псують вигляд вікон, дверей і стін на території ЖЕК10…?

Даша КОТОВСЬКА

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Укрпошта вводить в обіг перші в історії України марки у жанрі ню

SVOBODA.FM