Останнє оновлення: 18:17 середа, 27 травня
Будівництво
Ви знаходитесь: Економіка / Чернігів / Дитсадок на Масанах буде вже в 2018-му

Дитсадок на Масанах буде вже в 2018-му

Новий дитячий садочок в мікрорайоні Масани в Чернігові планують добудувати вже в кінці цього року.

Принаймні, таке завдання від мера Владислава Атрошенка постало перед Управлінням капітального будівництва публічно під час відкритої розширеної наради.

Місто має кошти на продовження будівництва зараз і, крім того, активно шукає їх для повного фінансування.

«Цей об’єкт коштує попередньо 70 млн грн, але буде більше за рахунок того, що ми добудовуємо там третій поверх. Якщо навіть 70 – то на 16 млн грн там вже виконано робіт у минулому році, ще 19 млн у нас є і 35 млн грн нам не вистачає. Я сподіваюся, що ми спільно – і бюджет міста, і фонд соціально-економічного розвитку – зможемо добудувати цей об’єкт. У мене доручення керівникові УКСу: якщо виникають будь-які поточні непорозуміння по цьому об’єкту – терміново мені доповідати. І ви відповідаєте головою за те, щоби цей об’єкт був зданий у грудні цього року», – сказав мер.

Дитсадок на Масанах будується частково за кошти міської громади Чернігова і частково за державні.

Торік (за сприяння народного депутата Олега Ляшка) з державного Фонду соціально-економічного розвитку було виділено на будівництво цього об’єкта 18 млн грн, з яких 7 використані й 11 перейшли на цей рік.

Відповідно, місто торік також витратило на це будівництво 9 млн грн. Плюс 8 млн грн з міського бюджету передбачено на цей рік.

У цьому садочку планується не просто типове будівництво, а застосування багатьох сучасних технологій, які дають у подальшому зручність та ефективність. Наприклад, там мають бути теплові насоси, а традиційне опалення - тільки як додаткове в сильні морози.

За повід. прес-служби Чернігівської міськради

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Вина із кульбабок не буде!

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор