Останнє оновлення: 15:22 понеділок, 21 січня
Енергоефективність
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Із норвезьким подарунком дитсадок чи не вдвічі скоротив споживання енергії
Із норвезьким подарунком дитсадок чи не вдвічі скоротив споживання енергії

Із норвезьким подарунком дитсадок чи не вдвічі скоротив споживання енергії

Коли в 2017 році ніжинська влада почула про можливість отримати грант в 30000 євро для втілення системи енергозбереження від Міністерства клімату та довкілля Норвегії, було розпочато пошук об’єктів, де можна було б реалізувати ці кошти.

Делегація на чолі з заступником міського голови Григорієм Олійником майже місяць об’їжджала всі дитячі садки, школи та об’єкти соціальної сфери.

Був обраний ДНЗ №25, “Зірочка”, що знаходиться по вулиці Прилуцькій, адже, за словами Григорія Олійника, тієї мінімальної суми коштів, яка була виділена вистачало, аби розпочати реалізацію такого важливого проекту. Перед цим вже були виділені кошти на ремонт системи опалення.

Наразі проект ще не повністю реалізований, адже закінчилась лише його перша стадія – виконано робіт на 35%, а це заміна вікон та дверей, встановлення в кімнатах рекуператорів, зроблена заміна тепломережі. Наступний етап – це зовнішнє утеплення споруди.

Тож 10 травня була урочиста презентація завершення першого етапу проекту енергозбереження в Ніжинському ДНЗ №25 “Зірочска”.

Завідуюча ДНЗ Ірина Дєдкова висловила вдячність за можливість участі в цьому проекті.

«Ми маємо такий чудовий результат завдяки порозумінню та підтримці міської влади, міських та обласних депутатів, управління освіти та батьківського комітету», – зауважила Ірина Станіславівна.

Координатор проекту Лієна Абрама висловила сподівання, що цей дитячий садочок буде поштовхом для впровадження енергозберігаючих заходів не лише по Ніжину, але й по всій Україні.

«Норвегія дуже плідно підтримує різні проекти в енергоефективності та відроджувальної енергетики. Але все ж таки, Україні ще досить багато потрібно досягти в напрямку енергоефективності, збереженні навколишнього середовища, впровадженні енергоефективності та економії електроенергії. Це все може бути можливим лише за співпраці влади та громади», – зауважила координатор проекту Лієна Абрама.

У закладі гості ознайомились з результатом проекту, а завідуюча садочком запевнила, що в цьому році вже можна було прослідковувати економію, адже споживання закладом електроенергії зменшилось вдвічі.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Біля заправки, що «притягує» ДТП, знову зіткнення

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор