Останнє оновлення: 16:44 понеділок, 8 березня
гроші / Імідж*
Ви знаходитесь: Економіка / Чернігів / Реструктуризація кредиту, головні поради

Реструктуризація кредиту, головні поради

Реструктуризація поточного кредиту взятого в банку - це, в першу чергу, показник довіри до позичальників, які бездоганно платять за своїми зобов'язаннями. Роблячи кредитування вигідним, банк знижує витрати на судові позови проти боржників і розміщує їх до себе лояльними умовами.

Банк йде назустріч клієнтам, які опинилися у важкій фінансовій ситуації, наприклад, в зв'язку з несподіваним звільненням з роботи, при виникненні сімейних труднощів або при втраті основного годувальника. Все це враховується так само як, як і бездоганна кредитна історія, головне в якій - відсутність численних прострочень.

Умови надання послуги

Умови реструктуризації боргу встановлюються індивідуально і залежать від багатьох обставин позичальника. Програма включає в себе:

1. Збільшення терміну кредитування, завдяки чому знижується розмір щомісячного платежу. При цьому по споживчому займу можливе збільшення не більше, ніж на 2 роки. Реструктуризация долга по карте приватбанка самая распостраненная проблема.

2. Платіжні канікули - послуга, що надається позичальникам, які відчувають тимчасові фінансові труднощі. Для них може бути запропоновано зниження розміру щомісячного платежу за рахунок відстрочки на строк від 1 до 12 місяців. У цей період оплачується тільки частина внеску, наприклад, тільки половина відсотків або зовсім без них, тільки основний борг;

3. Переклад суми боргу з валюти в рублі - актуально для валютних позичальників, особливо іпотечних позик;

4. Зміна порядку погашення заборгованості по кредитах. Такий варіант має на увазі, надання спеціального режиму обслуговування позики, коли спочатку погашається основний розмір простроченого боргу, потім - відсотки, і тільки після цього штрафи і комісії за допущену прострочення;

5. Зменшення щомісячних внесків - така можливість є тільки у власників кредитних карт. В рамках даної програми мінімальний щомісячний платіж може бути зменшений з 10% до 5% на період до 12 місяців;

6. Рефінансування - послуга також буде доступна тільки власникам кредиток. Ви можете переоформити свою заборгованість як звичайний споживчий кредит строком на 2 роки, і виплачувати на нових, більш вигідних умовах.

Додаткові послуги

Крім перерахованих вище можливостей, банківська компанія пропонує для своїх клієнтів додаткові послуги, які дозволять зробити процес кредитування більш зручним:

• Кредитні канікули - ви можете повністю пропустити один або два щомісячних платежу, звертатися з такою заявою можна не частіше, ніж 1 раз на рік. При цьому між пропущеними внесками має бути не менше 6-ти місяців. Звертатися в банк потрібно не раніше, ніж за місяць, і не пізніше, ніж за 1 день до звітної дати, в саму дату відстрочка неможлива. Зміна дати платежу. Якщо звітна дата за договором вам незручна, вам змінили графік виплати заробітної плати або у вас кілька кредитів, і ви хочете оплачувати їх в одне число, це можливо. Ви можете один раз за весь термін обслуговування кредиту звернутися в офіс банку для зміни дати внесення грошей.

Для оформлення реструктуризації, позичальникові необхідно звернутися в будь-яке відділення банку, але знаходиться саме в тому місті, де був узятий кредит. Важливо, щоб клієнт якомога швидше звернувся в організацію з відповідною заявою, в іншому випадку він може отримати відмову.

Банк передбачає і повторні звернення - якщо клієнт представить довідки, що вказують на те, що попередні умови були недостатньо придатними для нього. У цьому випадку буде збільшений термін погашення позики або надані платіжні канікули.

Поради взяті з сайту https://golovko.com.ua/

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  За загиблих у лютому Захисників України помолилися у Чернігові

SVOBODA.FM