Останнє оновлення: 20:14 субота, 23 січня
Свято віддаляється
Ви знаходитесь: Економіка / Чернігів / Викинуті ялинки будуть використані комунальниками
Викинуті ялинки будуть використані комунальниками

Викинуті ялинки будуть використані комунальниками

Полігон твердих побутових відходів комунального підприємства АТП-2528 Чернігівської міської ради ялинок не приймає, як і великих гілок. Тільки розміром -30-50 сантиметрів.

Про це інформує комунальне підприємство АТП-2528.

«На полігон приймаються тільки подрібнені на деревоподрібніючих машинах в ЖЕКах гілки дерев, – розповідає начальник АТП-2528 Руслан Волок. – Тріски за технологією перемішуються з піском і ми використовуємо їх для облаштування доріг на сміттєзвалищі».

Тобто ялинки в тому вигляді, в якому ми їх виносимо на майданчики для збирання сміття, на полігон у Масани не потрапляють.

Комунальне підприємство «Зеленбуд» збирає ялинки на підпорядкованих йому територіях і також відправляє на свій деревоподрібнювач.

«Після цього утворюються дрібні тріски, щепа, – розповідає головний інженер комунального підприємства «Зеленбуду» Василь Кошельник. – Ця перероблена деревина використовується для утеплення і підживлення саджанців. Зараз це добре видно на вулиці Кирпоноса. Там наші працівники висадили древа. Вони утеплені і підживлені щепою».

Але чи не більшість осипаних та сухих ялинок і сосон збираються на сміттєвих майданчиках, про які повідомлялося раніше.

ЖЕКи їх збирають і передають іншим комунальним підприємствам в ті котельні, які мають відповідні умови для їх спалення, щоб зігрівати приміщення. Ялинки в минулі роки привозили також на підприємства УТОС та УТОГ.

Зокрема частина сухих ялинок, зібраних на цих майданчиках потрапить і в Яцево. Тобто на «Спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування».

«Ялинки дають нам тепло», – розповідає керівник підприємства Володимир Куліш. – Ми це практикуємо уже кілька років. У нас в Яцевому котельня. Одержуємо тепло».

Отже, у викинутих ялинок у Чернігові є дві перспективи: або подрібнення, або спалення для обігрівання.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Виставку «Українська революція 1917-1921: регіональний вимір» презентували у Чернігові

SVOBODA.FM