Останнє оновлення: 18:07 четвер, 6 серпня
Бюджет-2018
Ви знаходитесь: Економіка / Чернігів / Комунальним «вартовим» виділять 14 млн за три роки
Комунальним «вартовим» виділять 14 млн за три роки

Комунальним «вартовим» виділять 14 млн за три роки

Комунальному підприємству «Муніципальна варта», створеному за ініціативи зокрема й міського голови Чернігова Владислава Атрошенка, на 2018 рік міські депутати під час 25 сесії 30 листопада виділили 4 млн 490 тисяч грн.

Це прописано у «Програмі забезпечення діяльності комунального підприємства “Муніципальна варта” Чернігівської міської ради на 2018-2020 роки».

За програмою, на 2019 рік передбачено 4 млн 932 тисячі грн, 2020 рік – 5 млн 201 тисяча грн. Загалом на наступні три роки – 14 млн 624 тисячі грн.

Хоча, звісно, ми не можемо знати, яка буде інфляція у наступні три роки. І, відповідно, потреба в коригуванні.

Фінансуванням цієї програми передбачено покриття витрати на заробітну плату, на оплату послуг (страхування, обслуговування автотранспорту, послуги зв’язку), паливно-мастильні матеріали, демонтаж гаражів та інше.

Зокрема, на наступні 3 роки для демонтажу тимчасових металевих гаражів по місту за цією програмою буде виділено 1,8 млн грн.

Як повідомляв нещодавно на засіданні виконкому начальник КП «Муніципальна варта» Віталій Хрустицький, на даний час демонтаж одного гаражу коштує 1334 грнпослуги крану, слюсарів, евакуатора та вартість наліпок. Станом на 30 листопада 59 гаражів уже демонтовано.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Секрет щастя або Квіти чотирьох поколінь

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор