Останнє оновлення: 14:19 вівторок, 17 вересня
Ініціатива
Ви знаходитесь: Економіка / Чернігів / Чернігів задніх не пасе?
Чернігів задніх не пасе?

Чернігів задніх не пасе?

Гомель, Вінниця, Одеса… з великим задоволенням мешканці та гості цих міст фотографуються виставляють пости в соціальних мережах з малими архітектурними формами. Там їх багато і вони різноманітні.

А що у нас в Чернігові? Сама ідея на рівні стратегів чернігівської влади літає між їхніми кабінетами та дуже повільно дивиться у останній вагон цікавих та нестандартних рішень.

Є влада або її не має – нам не звикати. Ми і самі з вусами. Так громадяни, яким небайдужа доля та статус міста, об’єднуються, діляться думками та реалізовують те, що потрібно для міста, мешканців та гостей.

Гарний приклад – «Public space Remzavod», де прижився улюбленець мікрорайону, мешканців та гостей Чернігова – стародавній велосипед.

Пенні-фартинг – один з ранніх типів велосипедів, що характеризується дуже великим переднім колесом і маленьким заднім. Такий велосипед набув поширення в 1880-х роках.

В Чернігові він не просто прижився, а ще обріс дуже гарними квітами. А неподалік виросла Альпійська гірка, яка елегантно вписалася у відкритий простір Ремзаводу та стала невідємним атрибутом фотосесій.

Так, все зроблено не владою, а руками волонтерів Центру Громадських Ініціатив та небайдужих громадян.

Центр Громадських Ініціатив і надалі планує впроваджувати проекти по малим архітектурним формам та запрошує всіх ініціативних громадян долучатися до реалізації ідей по облаштуванню рідного міста.

Нагадуємо, що на території «Ремзаводу» в Чернігові реалізується проект «Public space» – відкритий громадський простір. А МАФи, Алеї та Площі на «Ремзаводі» відкрито для всіх відвідувачів цілодобово.

Коментарі (1)

Задніх не пасе | 2017-10-07 11:31

Ви про свій Че тількі балакаєте. Крім амбіцій не побачив в місті того, що може зацікавити. Звісно, мова не про храми. Подивіться навколо себе. Таке враження ,що ваші можновладці всі гроші закопали в асфальт. Жодних подій, що заслуговують на відвідання не створено. Звичайний благоустрій, які й дозволяє місцевим прімері баригам сосать бюджет- це звичайна практика по всій Україні. Тому ваше ставлення щодо досягнень Чернігова перебільшене, м'яко кажучі.
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Де у Чернігові безкоштовно стати вебдизайнером

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор