Останнє оновлення: 16:05 середа, 20 червня
Освіта і приміщення
Ви знаходитесь: Економіка / Чернігів / Атрошенко пояснює, чому не всі ремонти у школах закінчені
Атрошенко пояснює, чому не всі ремонти у школах закінчені

Атрошенко пояснює, чому не всі ремонти у школах закінчені

Міський голова Владислав Атрошенко запевняє, що для нього на першому місці – якість, тому не всі роботи в закладах освіти завершені до завтрашнього 1 вересня.

Мовляв, у гонитві «до дати» можна було втратити якість.

«Цього року ми направили на розвиток сфери освіти понад 95 мільйонів гривень, – повідомляється у Facebook від імені Атрошенка. – Пріоритет – підвищення енергоефективності. Ми міняли покрівлі, вікна, освітлення, утеплювали стіни. Зрозуміло, що за рік зробити це в усіх закладах неможливо, але ця робота триватиме і надалі. Ми зобов'язані привести стан наших освітніх закладів до нормального рівня!»

Також повідомляється про придбання проекторів, комп’ютерів, багатофункціональних пристроїв, про створення лінгафонних кабінетів, облаштування лабораторним та демонстраційним обладнанням кабінетів фізики, закупівлю мультимедійних дошок.

«Також хочу нагадати про те, що в освітніх закладах міста мною було припинено ганебну практику зборів коштів з батьків на поточні ремонти та покращення матеріально-технічної бази», – вказано у Facebook міського голови.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  ТЦ «Дружба» в добу соцреалізму

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор