Останнє оновлення: 09:46 неділя, 22 липня
Комунальні підприємства
Ви знаходитесь: Економіка / Чернігів / В «Зеленбуді» – поповнення кадрами
В «Зеленбуді» – поповнення кадрами

В «Зеленбуді» – поповнення кадрами

У Чернігові на сьогодні проводяться активні роботи з благоустрою, озеленення міста, упорядкування квіткових клумб, – повідомляє прес-служба Чернігівської міської ради.

Основні роботи здійснює КП «Зеленбуд» Чернігівської міськради.

Загальна площа об'єктів благоустрою, що обслуговуються підприємством, складає 690,3 га.

Серед них:

  • 677,5 га зелених зон;
  • 11,3 га доріжок в парках та скверах;
  • 0,5 га сходів;
  • 0,9 га квітників;
  • 33,3 тис. шт. дерев;
  • 9,4 тис. шт. кущів та
  • 10,4 тис. погонних метрів живоплоту.

Комунальне підприємство "Зеленбуд"при виконанні робіт з озеленення міської території застосовує комплексний підхід і нові технології. Так, минулого року на бульварі по пр. Миру були здійснені не тільки роботи з улаштування нових газонів, висадки дерев та кущів, а й уперше в Чернігові споруджена автоматизована система поливальних водопроводів (так званий «електрополив»). В подальшому цю технологію, яка покращує догляд за рослинами і, у підсумку, скорочує інші витрати, підприємство поширюватиме й на інші сквери Чернігова.

З огляду на розширення обсягів та видів робіт КП "Зеленбуд" виконком на своєму засіданні сьогодні, 20 квітня, прийняв рішення щодо збільшення граничної чисельності працівників, які відносяться до категорії робітничих професій. Про необхідність збільшення кількості працівників інформував начальник КП «Зеленбуд» Роман Старіков (на фото вище).

Члени виконкому підтримали думку, що збереженням міста зеленим і квітучим мають займатися тільки фахівці та чітко  дотримуватися природних і технологічних процесів озеленення.

За цим рішенням гранична чисельність працівників КП «Зеленбуд» збільшується з наявної 139,5 на 26 штатних одиниць, серед яких переважно озеленювачі та 2 трактористи.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Хто і навіщо спалив авто засупнику Козелецької об'єднаної громади?

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор