Останнє оновлення: 09:51 вівторок, 4 листопада
Акція
Ви знаходитесь: Економіка / Чернігів / Учасникам АТО – безкоштовні зуби. Фото
Учасникам АТО – безкоштовні зуби. Фото

Учасникам АТО – безкоштовні зуби. Фото

В Чернігівській міській стоматологічній поліклініці за ініціативи міського голови Владислава Атрошенка відкрилась благодійна програма безкоштовного зубопротезування з металокераміки для воїнів АТО.

До програми приєдналися промисловці, підприємці, банкіри та небайдужі громадяни Чернігівщини. На спеціальний рахунок поліклініки вже надійшло близько ста тисяч гривень. Завдяки цій програмі лікарі можуть надавати свої послуги для воїнів безкоштовно.

Як зазначив головний лікар Чернігівської міської стоматологічної поліклініки Іван Маслак, - весь комплекс лікування проводиться за кошти поліклініки, проте зубопротезування з дорогоцінної металокераміки можливе лише за кошти благодійників.

Лікуватися можуть як діючі воїни так ті, що звільнилися, а пріоритетним напрямком лікування все ж залишаються родини загиблих бійців.

Загалом на черзі з зубопротезування перебуває близько семидесяти учасників АТО, зокрема чотири з них, що є інвалідами, вже пройшли курс зубопротезування.

На майбутнє лікарі закликають всіх небайдужих приєднуватись до цієї програми, адже підтримка та увага воїнам в мирному житті дуже потрібна.

закрити

Додати коментар:

Фотоновини

  Міс-Латвія приїздила в Чернігів. ФОТО

SVOBODA.FM