Останнє оновлення: 17:20 п'ятниця, 22 червня
Підсумки
Ви знаходитесь: Економіка / Чернігів / Підсумки 2016 року КП «Чернігівводоканал»
Підсумки 2016 року КП «Чернігівводоканал»

Підсумки 2016 року КП «Чернігівводоканал»

Традиційно початок нового року стає підсумковим для року, що минув. Підводить підсумки роботи за 2016 рік і КП «Чернігівводоканал».

Інформація, що надходить з підрозділів підприємства дозволяє констатувати, що завдання з економії витрат на виробничі потреби колективом підприємства виконано.

Про це повідомляє, цитуючи начальство, інформаційна служба КП «Чернігівводоканал».

Тільки за підсумками автотранспортного цеху КП «Чернігівводоканал», за умови виконання запланованих виробничих завдань, сумарне споживання усіх видів пального скоротилося на 64 тисячі літрів.

«У 2016 році перед колективом КП «Чернігівводоканал» було поставлене завдання жорсткої економії енергоресурсів без скорочення обсягів виконання виробничих завдань. Економія пального розпочалася з підсилення контролю над використанням техніки підприємства. На весь автотранспорт КП «Чернігівводоканал» було встановлено GPS-трекери, що унеможливило роботу техніки поза межами виробничих завдань, – розповідає заступник директора КП «Чернігівводоканал» Святослав Трохименко. – На кожен автомобіль було доведено місячні ліміти пального, та забезпечено контроль над дотриманням цих лімітів. Підсилення контролю над використанням автомобілів підприємства дало можливість змінити режим заправки техніки. Якщо раніше автомобілі їздили на дозаправку щоденно, то тепер водії заправляють повний бак машини. Це дало змогу скоротити щоденний пробіг автомобілів до 10 км та зекономити робочий час, який витрачався на її дозаправку. Сумарна економія пального, в порівнянні з 2015 роком, склала понад 64 тонни».

Процес економі паливо-мастильних матеріалів (ПММ) на КП «Чернігівводоканал» відбувався не так просто, як здається на перший погляд.

За багато років тут вкоренилася практика привласнення пального співробітниками, які відповідали за експлуатацію техніки та списання ПММ. До приватних автомобілів потрапляло не лише зекономлене водіями пальне. Задля отримання особистої вигоди посадові особи йшли на явні приписки.

Оскільки пальне використовується не тільки для роботи автомобілів, але й для роботи агрегатів, у деяких службах вкоренилася практика списання ПММ на фіктивні роботи: спеціальна техніка виїздила за начебто виробничим завданням (що відповідало інформації з GPS-трекеру), але по факту заплановані роботи не виконувалися. Автомобілі простоювали посеред міста, а за цей час на роботу агрегатів нараховувалися мотогодини та списувалось пальне.

Треба констатувати: деякі співробітники підприємства так і не зрозуміли, що настав час змін і продовжували практику привласнення пального. В той же час керівництво КП «Чернігівводоканал» не планувало закривати очі на зловживання. Тож 2016 рік став для підприємства роком втрат – довелося розпрощатися з працівниками, які не захотіли працювати чесно.

«При моєму призначенні на посаду директора підприємства, міським головою було поставлене конкретне завдання: максимально скоротити витрати КП «Чернігівводоканал» не зменшуючи при цьому обсягів виробництва. Економію ми розпочали з себе – за 2016 рік було скорочено внутрішні витрати по всіх напрямках, що дало суттєві фінансові результати та дозволило КП «Чернігівводоканал» не тільки розрахуватися по валютному кредиту за минулий рік, але й виконати інвестиційну програму, затверджену НКРЕКП, – цитує фнформслужба Сергя Малявка, директоріа КП «Чернігівводоканал». – У 2017 році підприємство продовжить скорочення витрат на виконання виробничих завдань, але головна увага буде приділена роботі з боржниками та тими, хто фактично розкрадає воду, не маючи навіть договірних відносин з КП «Чернігівводоканал». Без застосування жорстких санкцій ми не зможемо розраховуватися за кредитом МБРР та забезпечити водопостачання/водовідведення з 300-тисячного міста. Сподіваюсь, що сумлінні споживачі з розумінням поставляться до процесів, що відбуваються на комунальному підприємстві чернігівської громади, адже все це робиться з дотриманням діючого законодавства, виключно з метою скорочення витрат та утримання на рівні 2016 року тарифів на водопостачання та водовідведення».

Довідка
Відповідно до розпорядження Чернігівського міського голови № 3-р від 03 січня 2017 року «Про звіти керівників комунальних підприємств за результатами фінансово-господарської діяльності за 2016 рік», звіт керівника КП «Чернігівводоканал» заплановано заслухати 10 березня 2017 року.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Викрито гараж із 1900 л пійла і лисапедом

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор