Останнє оновлення: 10:06 четвер, 26 квітня
Транспорт
Ви знаходитесь: Економіка / Чернігів / «Незалежний» конкурсний комітет щодо міських маршрутів має шанси проявити себе
«Незалежний» конкурсний комітет щодо міських маршрутів має шанси проявити себе

«Незалежний» конкурсний комітет щодо міських маршрутів має шанси проявити себе

Конкурсний комітет начебто має формувати здорову політику в сфері громадського транспорту Чернігова й бути рівновіддаленим до кожного з претендентів. Але чомусь все відбувається навпаки.

Чомусь в новий конкурсний комітет потрапляють старі кадри ще з «епохи Соколова», коли перевізники мали значний вплив на рішення конкурсного комітету. Та ще ряд людей, незалежність яких від перевізника під питанням.

Детальніше про деяких з членів нового конкурсного комітету:

1. Асоціація підприємств автомобільного транспорту «Чернігівтрансавто», яку в конкурсному комітеті представляє незамінний член Пась Василь Іванович. Згідно даних єдиного державного реєстру, керівником організації є Козир Володимир Олександрович (на фото поруч), він же й директор підприємства ТОВ «Пассервіс-Люкс».

2. Чернігівська обласна організація роботодавців автомобільного транспорт, яку представляє в конкурсному комітеті Волах Олексій Григорович. Уповноваженою особою організації є також Козир Володимир Олександрович.

3. Чернігівська міська громадська організація «Асоціація пасажирських перевізників м. Чернігова «Чернігівпастранс», керівником якої є Петришин Василь Григорович. Представник організації Зубенко Людмила Віталіївна є також членом конкурсного комітету.

Не секрет, що до того, як стати начальником Управління «Укртрансбезпеки» у Чернігівській області, Петришин Василь Григорович працював керівником одного із підприємств родини Вакуленків. Сам Василь Петришин також є членом конкурсного комітету.

Окрім цього, ще деякі члени конкурсного комітету не приховують свою причетність до конкретного перевізника. Тобто із 16 членів конкурсного комітету половина, якщо не більше, мають певні інтереси в даній сфері і лобіюють інтереси конкретних перевізників.

З іншого боку у більшості членів комісії відсутня зацікавленість у перевірці документів, в об’єктивному оцінюванні і попередньому огляді рухомого складу, який виходить на конкурс. Серед 16 членів конкурсного комітету тільки 3-4 людини виходять на огляд, не враховуючи працівників Управління.

Загалом зрозумілим є мотив перевізників максимально вплинути на результат конкурсу. Та все це мав би помітити міський голова, реагуючи на колективні звернення перевізників.

Реформи – це завжди не просто. Але, напружившись, вийти на новий рівень обслуговування, до старого ніхто не схоче повертатись – ані пасажири, ні перевізники. Адже довгостроковий результат відчують всі.

Тетяна РОМАНОВА,
депутат Деснянської районної
ради у місті Чернігові 

Коментарі (1)

чернігівець | 2016-12-16 17:41

назвавши членів конкурсного комітету ви вірете в те, що щось змінеться?
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Експертна «Вечеря на Свободі» на тему міського транспорту і його можливих перспектив

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор