Останнє оновлення: 10:00 п'ятниця, 23 лютого
Транспорт
Ви знаходитесь: Економіка / Чернігів / В маршрутці двері не зачиняються. Але «Рафік не винуватий». Відео
В маршрутці двері не зачиняються. Але «Рафік не винуватий». Відео

В маршрутці двері не зачиняються. Але «Рафік не винуватий». Відео

Маршрутки в Чернігові «гоцають» з відкритими дверима. Не те щоб у салоні спекотно було – все ж таки 15 листопада на дворі. Просто замок у дверцятах – вже не зовсім замок.

Про це, додаючи відеозапис, повідомляє у соцмережі Facebook чернігівка Аліна Коржинська.

 «17 маршрут, 8:26. Заполненная маршрутка. Люди входят через аварийную дверь, после чего она не закрывается, – написала Аліна Коржинська. – Пассажиры обращаются к водителю, но в ответ слышат:"не нужно было трогать аварийную дверь". Всю дорогу мужчина ее держит. Водитель просто едет дальше!».

Оскільки підприємці, що обслуговують певні маршрути, зацікавлені у якнайбільшому заповненні салону, то і їздять машини з відповідною частотою. Той же 17-й неодноразово помічений в пропуску рейсів за розкладом.

Що вже казати про спробу пройти салоном з одними дверима в години пік. Відповідно пасажири намагаються увійти чи вийти хоча б через «аварійні» двері. А вони у місцевих «скотовозках». виявляється, аварійні не лише за функціональним призначенням, а й за станом.

Маршрут №17 обслуговує ФОП Мекшун Геннадій Леонідович. Принаймні, так вказано в документі «МЕРЕЖА міських автобусних маршрутів загального користування в місті Чернігові станом на 03.06.2013 року», розміщеному на цей час на офіційному сайті Чернігівської міської ради.

Також там в графі «марки автобусів» для маршруту №17 вказано дві: «Дельфін» і «ПАЗ». Проте вже котрий рік справжніх автобусів, як ось «ПАЗи», на 17 маршруті чомусь не помітно.

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Як прибирають у Лейпцигу

SVOBODA.FM