Останнє оновлення: 22:22 вівторок, 23 липня
Преса / Рішення
Ви знаходитесь: Економіка / Чернігів / «Чернігівські Відомості» матимуть бюджетні гроші через конкурс
«Чернігівські Відомості» матимуть бюджетні гроші через конкурс

«Чернігівські Відомості» матимуть бюджетні гроші через конкурс

Після виходу з числа співзасновників міської комунальної газети «Чернігівські відомості» у міській раді захотіли змінити формат її фінансування.

Аби одержати гроші за висвітлення діяльності органів самоврядування Чернігова, газетярам доведеться пройти через процедуру торгів.

Проект рішення, схвалений міськвиконкомом, ухвалили сьогодні на сесії міської ради. За проголосували 37 депутатів. Зміни стосуються «Програми з інформаційного забезпечення населення м. Чернігова друкованим засобом масової інформації газетою «Чернігівської відомості» комунального підприємства «Редакція Чернігівської міської газети «Чернігівської відомості» Чернігівської міської ради на 2016-2018 роки».

Викладена у новій редакції, вона стала абсолютно іншим документом, як за назвою, так і за змістом. У додатку до рішення міськвиконкому його визначено, як «Програму висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування міста Чернігова у друкованих засобах масової інформації на 2016-2018 роки».

Аби стати офіційним друкованим ЗМІ мерії, тепер буде потрібно пройти процедуру публічної закупівлі послуг.

На 3 роки з міського бюджету для фінансування Програми планується виділити 1,5 мільйона гривень (у попередній редакції було 1,9 мільйона). При цьому пріоритетне право на укладення договору має видання, що реформується відповідно до закону про роздержавлення державних і комунальних медіа. Презентував проект заступник міського голови Олександр Ломако.

Директора вказаного комунального підприємства, головного редактора «Чернігівських відомостей» Ірину Мокроусову заслухали вже після голосування. Зауваження нашої колеги про деякі недолугі формулювання, які було збережено в документі, до уваги не взяли.

Мер Владислав Атрошенко вкотре повторив, що гроші за висвітлення депутатської діяльності виділятимуть на конкурсних засадах.

На поточну діяльність "Чернігівських Відомостей" (до проведення торгів) депутати виділили 110 тисяч гривень. Це передбачено ухваленими на годину пізніше змінами до міського бюджету.

сесія7

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  В бібліотеці Короленка відбулися лекції-дискусії в рамках Освітнього фесту прав людини

Юлія Чирка, фото Людмила Вишнивецька

RedTram
Загрузка...
Північний вектор