Останнє оновлення: 21:22 вівторок, 7 лютого
Економіка
Ви знаходитесь: Економіка / Чернігів / Дітей з особливими потребами підвозитимуть на навчання спеціальним маршрутом
Дітей з особливими потребами підвозитимуть на навчання спеціальним маршрутом

Дітей з особливими потребами підвозитимуть на навчання спеціальним маршрутом

Діти з особливими потребами відсьогодні мають можливість буз пересадок і тисняви в громадському транспорті дістатися до навчання.

Про це Високому Валу повідомив перший заступник Чернігівського міського голови Микола Миргородський.

 «В Чернігові більшість діток з особливими потребами до навчально-реабілітаційного центру, який знаходиться на 5-ти кутах, дістаються з пересадками. Крім того, зранку вони їздять на навчання в годину пік, коли громадський транспорт переповнений. Зрозуміло, що їм це дуже незручно. І до мене з письмовими заявами звернулися батьки цих дітей з проханням допомогти у вирішенні такої проблеми», - пояснює Миргородський.

Відтак з 4 лютого від готелю Градецький до Чернігівського навчально-реабілітаційного центру курсуватиме маршрутка, яка кожного ранку о 7.30 підвозитиме 16 дітей з особливими потребами на навчання.

Маршрутка робитиме три зупинки: Волковича, Бойова і готель Градецький. 

Також Миргородський повідомив, що на 14 маршруті (Вокзал – Яцево) до рейсів о 9:00 та 15:47 додали третій рейс – о 13:05.

«Раніше такий рейс на 14 маршруті був, але згодом у зв’язку з фінансовими труднощами його відмінили. І громадяни знову ж таки звернулися з проханням поновити його. Адже зрозуміло, що на кладовище їздять в основному пільговики, тобто люди, які перебувають на заслуженому відпочинку, і ввечері їм там робити нічого», - сказав Миргородський.  

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  До сліз про тих, кого нема

SVOBODA.FM