Останнє оновлення: 21:45 вівторок, 28 червня
Економіка
Ви знаходитесь: Економіка / Чернігів / Спектакль у податковій: головні ролі грали Дусяк та «Правий сектор»
Спектакль у податковій: головні ролі грали Дусяк та «Правий сектор»

Спектакль у податковій: головні ролі грали Дусяк та «Правий сектор»

Кілька сотень підприємців Чернігівщини сьогодні вийшли на вулицю З вимогою звільнити начальника державної фіскальної служби в області Степана Дусяка і нараховувати ПДВ сіверським експортерам.

Не обійшлося без «Правого сектора», спортивних молодиків і непередбачуваних сценаріїв подій.

Мітинг невдоволених діяльністю фіскальної служби області підприємців розпочався біля приміщення міської податкової інспекції. Потім кілька сотень протестувальників із плакатами «Геть корупцію у податковій», «Вимагаємо реформ, а не імітації» і «Терміново відшкодувати ПДВ експортерам області» пішли до приміщення обласної фіскальної служби.

Там вже стояли традиційні атрибути подібних акцій: вантажівки, трактори, сміттєвози, обвішані, так би мовити, «люстраторськими гаслами».

 

Після години виступів ініціативна група мітингувальників разом із журналістами і представниками «Правого сектора» зайшла у приміщення фіскальної служби. Варто зазначити, що «Правий сектор» був на боці протестуючих.

Начальник державної фіскальної служби в області Степан Дусяк погодився пустити усіх у свій робочий кабінет.

Перед тим, як у кабінеті головного податківця області розпочалися баталії, які варті сюжету голлівудського блокбастера, голова ради підприємців при облдержадміністрації Сергій Берестовий зачитав резолюцію мітингувальників.

Вимоги протестувальників:

1. Термінове очищення влади – звільнення «вчорашніх» керівників Державної фіскальної служби.

2. Термінове відшкодування ПДВ експортерам області.

3. Створення Громадської ради при Головному управлінні ДФС У Чернігівській області на законних підставах.

4. Люстрація корупціонерів Державної фіскальної служби.

Степан Дусяк спробував пояснити, що він лише виконує накази керівництва. Мовляв, все в рамках закону.

Але мітингувальники не давали його і слова сказати. А потім сталося взагалі незрозуміле.

Прямо у кабінеті Степана Дусяка розгорілася словесна перепалка між підприємцями і «Правим сектором», який, як я вже зазначав, спочатку підтримував протестувальників.

Все це тривало близько години. Найцікавіше і водночас найсмішніше те, що про очільника фіскальної служби, якого прийшли люструвати, навіть забули. Степан Дусяк сів у своє робоче крісло і мовчки спостерігав за спектаклем.

Згодом протестувальники вирішили заспокоїтися і перейшли з кабінету у зал засідань. Там вони повинні були продовжити вирішення проблем…

У цей час з вулиці у приміщення забігає кілька десятків молодиків спортивної статури. Їх без проблем пропускають.

Хоча журналістам на пропускній довелося акредитуватися.

Говорити про баталії, які вирували у приміщенні фіскальної, можна багато. Але перейду до суті. До ініціативної групи у актову залу Степан Дусяк не вийшов.

Спортивних хлопців у чорних масках представили «Правим сектором».

Коли всі повиходили з приміщення, до мітингувальників на вулицю вийшов Степан Дусяк.

З деякими із вимог головний податківець області погодився. Він пообіцяв вирішити питання з нарахуванням податку на додану вартість чернігівським експортерам продукції в країни Євросоюзу.

Також Степан Дусяк зазначив, що не підписував наказ про створення громадської ради при фіскальній службі. Прийом документів триває і кожен може зареєструватися. А от писати заяву на звільнення Степан Дусяк відмовився.

Протестувальники пообіцяли мітингувати доти, поки їхні вимоги повністю не виконають. Біля приміщення фіскальної служби вони встановили намет, у якому будуть цілодобово чергувати і вимагати виконання своїх вимог.

Після мітингу начальник державної фіскальної служби в області Степан Дусяк провів брифінг для журналістів.

Під час свого виступу він прокоментував кожну з вимог. За його словами, писати заяву на звільнення на вимогу якихось людей з вулиці він не має права. Але з приводу цієї ситуації він буде радитися з керівництвом і іншими бізнесовими колами.

Петро СИЧ

Коментарі (17)

Арнольд | 2015-02-07 00:41

Доктор для психиатра
кот 91
Все точно разложил ! 5 балов !

Люди схаменіться | 2015-02-04 09:28

 Кузьма "ЛИСТ ДО ПРЕЗИДЕНТІВ УКРАЇНИ"
  Скільки грошей іще вам требо, ***!
Віддам свої 100 гривень щоб не бачити вас, ані чути!

гараж | 2015-02-04 08:14

Да я за "НДС" Родину прОдал!!!
А ведь продАл!!! ...***....... И сколько раз!!!
  И с Нашей Украиной ручкался и под регионалами лежал. В зеленых перекрашивался а теперь "волонтером" стал!

ковбаса | 2015-02-04 07:53

свого часу ковбасна революція у Чернігові также починалась і її спочатку ігнорували -чим все закінчилось відомо. дусік на війну хай не списує -по його обладнаному кабінету не видно що війна в державі-спочатку нехай хоч частину багатомільйонних витрат на своє утримання і своїх підлеглих своїх європейських нафіг нікому не потрібних офісів віддасть на армію а потім базікає що він патріот- ось такі дусікі і їм подібні розвалюють державу

Предприниматель | 2015-02-04 07:49

Начальник фискальной службы области Степан Дусяк и его первый зам. Петр Жабинец подпадают под Закон про очищення влади (закон про люстрацию). Вы думаете они сами себя люстрируют ?! Что это за руководитель налоговой, который не смог найти общий разговор с предпринимателями ! Им только дайте работать и прислушивайтесь к их мнению. Это надо было путем манипуляций выгнать всех предпринимателей с общественного совета при фискальной и даже не соизволить явится на первое заседание этого совета. Полное игнорирование мнения людей которые создают добавленую стоимость, создают рабочие места, стояли и помагали Майдану и сейчас помагают Ато привели к акциям протеста. Предприниматели дали оценку работе Дусяка,- пора на выход!

Патриот | 2015-02-04 00:40

"Уважаемые" бизнесмены и тамада-Варнакова! Что-же вы творите! Прикрываясь гаслами "слава Украине", Вы свои шкурные интересы лобируете. Но ваши методы позорны! НДС хотите вернуть- это законно, но судя по вашим ДЖИПАМ- не бедкаете, и могли бы пожертвовать на АТО!!!
Или по-вашему "ХОРОШИМИ ДЕЛАМИ ПРОСЛАВИТЬСЯ НЕЛЬЗЯ" ????

Наблюдатель | 2015-02-04 00:27

майор
О каких титушках говорите? Берестовой привел бедных роботяг своих шести предприятий, небойсь накинул им двойную оплату, или и того хуже, пригрозив увольнением. Это было видно не вооруженным глазом наблюдателя. Вот они- то и есть марионетки, которыми прикрывается их "БОС", требуя ПДВ! А вы говорите Дусяка гнать... А судьи, КТО??????

майор | 2015-02-04 00:03

Дусяк испугался мусорной люстрации, поэтому и проплатил титушек из Киева. Такая самодеятельность возможно только при поддержке высшего руководства налоговой. Как только Дусяк не обещал при назначении, и с общественостью будет советоваться и предпринимателям будет помогать, и в налоговой все реформирует! А как только сел в кресло все забыл,-стал новым царем налоговой. Где изменения, где результаты, пана Дусяка ?Только оправдания идет война... -это универсальная отговорка бездельников. Вот и все гнилая суть руководителя налоговой! Дусяка гнать метлой из области! Не таких выгоняли - Януковича выгнали и этого прыща выгоним !

Степан | 2015-02-03 23:29

Проблеми з відшкодуванням були завжди. При януківській владі та і взагалі починаючи з 2000 року. Враховуючи теперішню ситуацію в країні, логічно припустити, що процес відшкодування може затягуватись. Як на мене, ця акція чистої води провокація зацікавлених осіб.

зритель | 2015-02-03 23:21

Организаторы преследуют конкретные личные корыстные цели. "протестующие" - наёмные работники этих же организаторов. "Спектакль" отыграли и ушли новые миллионы "зарабатывать". Чтобы своих детей в Лондонах учить.

Кот91 | 2015-02-03 22:09

Боюсь мы ошибаемся. Они даже очень не больные. Одни организовали все для своего пиара и возможности вернуться во всласть , другие деньги в массовке заработали. Глядишь и нами руководить будут.

кот 91 | 2015-02-03 22:00

Доктор для психиатра
Вы больны!!!!!! Кто вышел??? Зачем???? Где они ,***, были когда луганские хозяйничали???? Они сами им платили!!!!! Теперь надо шансом воспользоваться к власти прилипнуть!!! Кто люстраторы??? Лазарь ???? *** коррумпированная!!!!!! Отвечаю!!! Лично мне угрожал. Еще когда районом командовал. Варнакова *** продажная !!!! ТОлько за бабки в таких спектаклях участвует!!! Гапон в юбке. Отвечаю. Знаю старые расценки за час. Сейчас дороже. А этот из ТПП!!! *** столько лет там сидит и ни*** не делает. Долбаный. Личится Вам надо. Психиатр.

Лазарь | 2015-02-03 21:06

 БЕРЕСТОВОЙ *** . Страховую за взятки про...махал.

Гена | 2015-02-03 17:44

А кого же видят главным фискалом области Берестовой и Лазарь?

Доктор для психиатра | 2015-02-03 16:53

Больные те, кто пишет такие комменты и больше ничего не делает. Сотрудники компаний вышли добровольно чтобы их предприятия не закрылись и сохранить свои рабочие места. Хотя кому я объясняю...

Семен Палій | 2015-02-03 16:43

А кого представляє вірний соратник Хоменка - Берестовий? Чи не свій особистий бізне?

психиатр | 2015-02-03 15:33

 больные люди, которых" согнали" более больные.люди , называющие себя "лидерами" борьбы с коррупцией.
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Фахівці «Чернігівгазу» продовжують відновлення мереж

SVOBODA.FM