Останнє оновлення: 15:01 неділя, 5 липня
Оподаткування / Ухилення
Ви знаходитесь: Економіка / Чернігів / Чернігівська ДПІ попереджає та викриває ухилення від оподаткування
Чернігівська ДПІ попереджає та викриває ухилення від оподаткування

Чернігівська ДПІ попереджає та викриває ухилення від оподаткування

Державна податкова інспекція у м. Чернігові, виконуючи своє головне завдання - мобілізацію коштів до бюджету, спрямовує зусилля на роботу з тими платниками, які мають низьке податкове навантаження, не сплачують податки, мають борги перед бюджетом.

Тому дії податківців направлені на недопущення появи «податкових вигод» та вірогідних «податкових ям».

Про це повідомляє Олександр Кадощенко, заступник начальника ДПІ у м. Чернігові.

У першу чергу оперативно відпрацьовуються підприємства-„вигодонабувачі”, які мали взаємовідносини з підприємствами - „транзитерами”, що безпосередньо співпрацювали з виявленими „податковими ямами”, та проводиться детальний аналіз їх контрагентів.

У разі виявлення розбіжностей по формуванню податкового кредиту та податкових зобов’язань платникам надсилаються запити про надання первинних документів, які підтверджують правильність формування податкових зобов`язань по тому чи іншому контрагенту. Але маємо і такі підприємства – „транзитери”, які фактично сприяють створенню конвертаційних центрів та ухиленню від сплати податків підприємствами реального сектора економіки. Тому працівники відділу адміністрування ПДВ ретельно опрацьовують декларації і до їх поля зору потрапляють усі підприємства, які мають розбіжності податкових зобов’язань та кредиту у розрізі контрагентів. На сьогодні сума розбіжностей, що підлягає відпрацюванню, становить 330 млн. грн.

Камеральними документальними невиїзними перевірками усунуто розбіжності по 3387 підприємствах. Донараховано ПДВ майже 3,8 млн. грн. Упереджено заявлене бюджетне відшкодування цього податку на суму 700,6 тис. грн.

Для зростання середньомісячних нарахувань усуваються причини, які негативно впливають на надходження до бюджету. Зокрема, завдання номер один - зменшення кількості збиткових підприємств. У першому півріччі 301 підприємство ліквідувало збитки на суму 291,1 млн. грн. На прибутковий рівень вийшли 162 підприємства з нарахованою сумою податку на прибуток у сумі 1,1 млн. грн.

Міські податківці співпрацюють із сумлінними платниками податків і всіляко покращують якість послуг, що їм надаються. Водночас не можна не відзначити активність суб’єктів господарської діяльності, які не лише своєчасно виконують свій конституційний обов’язок, а і виявляють обізнаність у питаннях застосування законодавчих і нормативно – правових актів щодо податків та інших платежів. Спільними зусиллями ми зможемо подолати ганебне явище ухилення від сплати податків!

Кожен громадянин нашої держави повинен розуміти, що податки – це плата за цивілізацію, водночас знати, що вони справлятимуться також цивілізовано.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Планета «МедіаЧе» у Всесвіті

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор