Останнє оновлення: 16:18 п'ятниця, 5 березня
Офіційно / Доповідь
Ви знаходитесь: Економіка / Чернігів / Про роботу Центрального парку культури та відпочинку в Чернігові. Офіційно
Про роботу Центрального парку культури та відпочинку в Чернігові. Офіційно

Про роботу Центрального парку культури та відпочинку в Чернігові. Офіційно

Про роботу комунального підприємства «Центральний парк культури та відпочинку» Чернігівської міської ради розповів його директор Володимир Хольченков.

Він наголосив, що за рейтингом газети "Урядовий кур'єр" атракціонне містечко Центрального парк культури та відпочинку Чернігова займає перше місце за технічним станом серед подібних містечок на Україні.

Так само високу оцінку технічному стану і зовнішньому вигляду дає кілька років поспіль головна київська комісія. При цьому вартість квитків у Чернігові – одна з найнижчих по країні.

Цього року, за словами В.Хольченкова, парку вдалося розширити сферу послуг. Так, введено в експлуатацію новий атракціон "Фігурна карусель" для малят, обладнано за співпраці з підприємцями нову сучасну "кімнату сміху", нові тири, розважальний центр із комп'ютерними автоматами, електронним баскетболом і дитячими машинками, придбано батут, водний атракціон, веломобілі.

На території парку працюють два безкоштовні дитячі майданчики, які підтримуються в належному стані та завжди готові прийняти маленьких відвідувачів.

Окрему увагу директор парку акцентував на необхідності створення літніх кафе і торгових точок, які сприятимуть комфортному відпочинку сімей з дітьми.

«Маємо ідею оформити всі торгові точки в одному дизайні з логотипом нашого підприємства, що дозволить естетично оформити торгову зону та забезпечить гармонійну цілісність загальному вигляду парку,» – поділився В.Хольченков.

Він також нагадав про проведені в парку й у Літньому театрі загальноміські заходи, особливо відзначив проведену з нагоди Дня незалежності виставку "Щастя краси".

«Після проведеної в новому форматі виставки квітів у нас виникла ідея залучити місцеві підприємства та організації до взяття шефства над певними ділянками парку протягом цілого паркового сезону. Це дозволить упорядкувати ландшафт парку, а також стане своєрідною рекламою для будь-якого підприємства,» – розповів про перспективні плани керівник.

Серед проблемних питань найгострішою назвав В.Хольченков нагальну потребу капітального ремонту Літнього театру, який може стати прекрасним концертним майданчиком для зірок української та зарубіжної естради.

Фото: Сергій СТУК

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  За загиблих у лютому Захисників України помолилися у Чернігові

SVOBODA.FM