Останнє оновлення: 20:43 вівторок, 27 липня
Народне свято - антинародний шабаш
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / П’яна Масляна на «Мадагаскарі». Відео, ФОТОрепортаж
П’яна Масляна на «Мадагаскарі». Відео, ФОТОрепортаж

П’яна Масляна на «Мадагаскарі». Відео, ФОТОрепортаж

Масова пиятика тривала зранку до вечора у неділю 14 лютого у Центральному парку культури та відпочинку древнього міста Чернігова. Пиячили тисячі жителів міста. Продаж алкоголю був організований у десятку пивних наметів.

Офіційно, у поданому міською радою анонсі, це називалося: «чернігівці зустрічатимуть одне з улюблених зимових свят – Масляну». Та ми вже звикли, шановні читачі, що декларації з реальністю мають властивість розходитися, чи не так?

Особливо ж, коли до справи береться не аби хто, а наші незамінні слуги народу. Незамінні, бо не можемо ми замінити чиновника, який не те що на свої інтереси працює, а навіть пішов проти інтересів народу і національної безпеки.

Три млинця – як одна півлітра

Якщо дивитися на це недільне дійство, як на святкування, то організаторам за нього можна дати аж два бали. Один – за такі атрибути, як національні костюми колективу на сцені та млинці у продажу. Другий – за приурочений до свята конкурс снігових фігур.

Проте й до цих двох балів доведеться додати масний мінус. Млинці виявилися «золотими» – по 7 гривень за штучку. А серед снігових фігур, підготовлених до стародавнього руського свята, важко було знайти бодай щось, пов’язане з ним.

На довершення цього переможцем у конкурсі снігових фігур визнана школа №2 з композицією «Мадагаскар». У даному разі це не острів. Це один з тих яскравих американських мультфільмів, які шокують дитячих психологів. Тобто під час Масляної, яку наші предки відзначали за сотні років до відкриття Америки, нашим дітям ставлять за взірець чуже, заокеанське, західне, неприродне.

Чому так? Або чиновники від культури виховують у наших дітей комплекс національної меншовартості, або вони просто не знають, що коять. До речі, директор школи №2 одночасно є депутатом Чернігівської міської ради.

«Даю установку...»

На чернігівській Масляній дітей чекав ще один цинічний удар. Безпосередньо по їх майбутньому. Заслужена артистка України, голова спілки «Союзу Українок» Раїса Решетнюк пропагувала зі сцени вживання горілки, пияцтво. Пияцтво особливо небезпечне і огидне – серед жінок. Для наочності колектив тут же показував власний приклад.

Так, члени гурту, одягнувши святкові національні костюми, працювали на споювання українського народу. Регулярно повторювалися слова «тост», «традиція». Але не розповідали вони про традиції. Цим виступом традиції створювалися. А ефект натовпу сприяв їх бездумному засвоєнню.

Присутнім на такому святкуванні дітям і молоді утовкмачувалася соціальна програма самознищення через алкоголь. Як і з подібними виступами, це відбувається це через фільми, телебачення, радіо, рекламу. Деталі цієї програми закладаються у дітей змалку. Наприклад: «якщо свято – то алкоголь», або: «якщо випити – буде весело». Чи так: «пити – це по-доросому». Насправді це ланки невидимого ланцюга поневолення.

На жаль, недільне гуляння у Центральному парку КУЛЬТУРИ і відпочинку – лише маленька складова цього програмування. Але саме за нього відповідають не стільки ті далекі народні обранці у Києві чи в муках обрані президенти. За це святкування відповідали наші, місцеві чиновники з сірої будівлі на Магістратській вулиці.

До речі, безпосередньо зі сцени Раїса Решетнюк спілкувалася з Володимиром Петровичем. Так звуть пана Купріяненка – начальника управління освіти Чернігівської міської ради. Навчання тостам і «традиціям» Володимир Петрович не зупинив.

Відповідальні є – відповісти нікому

Хто ж організував алкогольне дійство на сцені? Відділ зв’язків з громадськістю міськради назвав головну дійову особу – управління культури. Проте начальник управління культури міської ради Олег Васюта бадьорим голосом відразу порадив звернутися до директора Центрального парку культури і відпочинку – Володимира Хольченкова.

Пан Хольченков рішуче заперечив свою причетність до підготовки програми з «горілчаним виступом». Більш того, він запевняв, що навіть не бачив такого виступу. За його словами, ні цього разу, ні раніше виробників горілки серед спонсорів не було. Цього року святкування проходило без спонсорської допомоги.

«Якщо б я побачив це, то я обов’язково сказав би, що це непорядок. Я обурений і дуже здивований цією новиною», – підсумував Володимир Хольченков і пообіцяв розібратися з цим питанням.

No pasaran?

Чергового разу слуги народу довели: кожен в міру свого розуміння працює на себе, а в міру нерозуміння – на того, хто розуміє більше. То ж нам, шановні читачі, тільки й залишається, що розуміти більше. Тоді фокуси з вихованням у нас «традицій» чи комплексів національної меншовартості, випадкові вони чи ні, з нами не пройдуть.

До речі, щодо праці на себе. Це наші «слуги» вміють на відмінно! «Розвіддані» показали, що одні з кращих місць для торгівлі у ЦПКіВ займали торгівельні намети одного з чиновників міської ради. Кого саме? Не буду вказувати пальцем. Адже гріх не оформити усе «чисто» – на кума, брата, свата.


Збільшити

Широкий вибір барвників у яскравих пакетах


Збільшити

Тост перший...


Збільшити

... другий ...


Збільшити

... третій!


Збільшити

Пиво без горілки - гроші на вітер! ©


Збільшити

А кампот?! ©


Збільшити

Вона працює: заступник міського голови Оксана Тунік-Фриз


Збільшити

На сцені після виступу гурту під чуйним керівництвом Раїси Решетнюк


Збільшити

Снігові фігури, підготовлені школярами Чернігова.


Збільшити

Де сидітимуть під час свят ці діти через десяток років?


Збільшити

Ця дитина буде знати, як треба ''святкувати''


Збільшити

Для чого парк? Правильно - для паркування джипів!


Збільшити

Приклад для наслідування


Збільшити

Новобудова на території ресторану ''Золотий берег''


Збільшити

Та ж місцина, вигляд згори. (Фото Google)


Збільшити

Цікаво, звідки беруть дровця лазні, розташовані на березі Десни на межі з міським пляжем?


Збільшити

Цікаво, звідки беруть дровця лазні, розташовані на березі Десни на межі з міським пляжем?

Коментарі (33)

Льоша | 2010-02-25 16:16

"Гуманітарка" одна з місцевої влади прийшла на свято і кинулась на амбразуру всіх вітати, щось недоречно коментувати, як завжли. Що тут дивного? Вона працює, бо працюють її пивні палатки. Чим більше народ вип'є, тим більше бобла потече в її кармани, не рахуючи відкатів, які їй принесе Хольченков після свята.

Сонечко | 2010-02-21 10:44

Дякую свідомим громадянам!
Просто приємно, що такі є!

Алекс | 2010-02-20 20:27

Сонечко
Олег Голoватенко
Та тут формування "світогляду", власне, як похідна від байдужості і небажання до чогось прикладати руки і мізки. Голови уповноважених зайняті мабуть чимось більш важливим і рентабельним. А більшість масових заходів відбувається за підтримки майстрів броварської справи. І заходи ці з кожним роком все примітивніші. Та і пані, яка відповідає за "гуманітарку" в місті до цього займалася впарюванням того ж пива. Чого іншого чекати?

-їнка | 2010-02-20 18:53

Спасибі, пане Сергію, за правду! А п'яним псевдоукраїнкам давно вже місце на смітнику історії. Пані, не ганьбіть свою сивину. Не роздягайтесь привселюдно! Такий стрип не для Вашого обважнілого віку.

Недоля | 2010-02-20 16:31

Сумно, дуже сумно... Стільки снігу випало, хоч на експорт вези..Невже не можна було щось вигадати - для усіх, і дітей, і дорослих - змагання, ну наприклад -збудувати снігову фортецю? І багато чаю - запашного, горячого, з пирогами, млинцями і ... БЕЗ ГОРИЛКИ!!! Люди, ви ж сами від своїх "розваг" страждаєте, коли не знаєте, до якого лікаря вести ту дитину - нарколога, психолога...
Дуже рада, що Високий Вал так оценив це "святкування"!

Сонечко | 2010-02-20 16:11

Олег Голoватенко
  Згодна з вами.Влучно сказано.
Проте так було завжди, а не тільки тепер. для 99% населення.
  P.S.:ми не такі!ми той один процент)))

Олег Голoватенко | 2010-02-20 15:43

Сонечко
Пропозицію породжує не попит, а цілеспрямоване формування "світогляду" тими, кому є що в нашому випадку запропонувати.
Це стосується "сивухи" не тільки матеріальної, але й духовної.

Сонечко | 2010-02-20 15:23

Було дійсно жахливо бачити горілку і п'яну "заслужену" "артистку" на сцені, крли весь майданчик під сценою заполонили діти, які чекали на результати конкурсу снігових фігур......
Те, що в Міському парку було усе в алкогольних палатках теж засмучує, але ж попит породжує пропозицію...
Проте не треба так чіплятися до композиції "Мадагаскар".З мистецької точки зору гарний виріб.Це ж не якісь там монстри зроблені були, а прикольні мультперсонажі! До того ж "...і чужому навчайся..."

Oper | 2010-02-20 10:23

ВоваПроще всего указывать на недостатки, особенно если они явные. А вот предложить что-то свое, и не только предложить, а и организовать - это уже сложнее и не каждому дано.
На те вони і є, ті кляті журналюги, щоб наших слуг іноді носом макати. Їм-то, слугам, воно канешне по барабану в контексті їх незамінності. Зате хоч народ має іноді бачити, коли протверезіє, що "шото тут не то".
Запропонувати?
Можна звісно. Тільки "не нужно". Та й кому потрібна очевидна пропозиція не ставити алкогольні гадюшники у парку культури (!) та відпочинку? Там же заробляють "свої люди".
Є ще пропозиція якщо організовувати конкурси серед дітей, то саме по нашим, тисячолітнім традиціям, казковим героям тощо. А не принизливе передирання західного фуфела з вихованням меншовартості відносно західних псевдоцінностей... Але ж це мають бути люди в керівництві, які цю елементарщину розуміють.

Бондарев Олександр | 2010-02-19 19:32

Вова
Дик, запропонуй, ,, підтримаємо!

redaktor | 2010-02-19 18:09

Там Славко Журавель - найголовныша українка...

Алекс | 2010-02-19 16:26

Инна
Так тримати! Підтримаймо гордість нашого міста: Чернігівське пиво та таку ж горілку! На більше наше місто не здатне. А тих "українок" - забулдонів бридко слухати.

Инна | 2010-02-19 11:03

А где можно почитать, чем же Мадагаскар так шокирует психологов? Просто интересно.

Читач | 2010-02-19 10:02

Пойте, люди добрі! Пойте побільше! Привчайте своїх близьких, знайомих. Деградуйте (пробачте, хотів сказати веселіться). Людей, зараз одурманених таким чином, потім легше буде посадовити на жорсткий контроль і підкорити собі. Так що вперед. Побільше свят!
Ми, тверезомислячі люди, зачекаємо.
Нічого нікому пропонувати не збираюсь і не буду. Кожен сам творець свого життя. Кожен сам собі обирає життєвий шлях. Якщо для вас масові гуляння - це широкомасштабна пянка, то нам з вам "не по пути"...
Авторе, я з тобою!

Вова | 2010-02-19 08:34

Проще всего указывать на недостатки, особенно если они явные. А вот предложить что-то свое, и не только предложить, а и организовать - это уже сложнее и не каждому дано.

Андрей Терещенко | 2010-02-18 21:09

Автор подметил всё АБСОЛЮТНО ВЕРНО.
И то - не вся ещё печальная картина.
Те, кто не понимает и не соглашается с проблемой пьянства - увы, уже ТЕ...
Противно смотреть на пьяные рожи и слушать мат-перемат.

Нонна | 2010-02-18 17:10

Автор все правильно написав. А те, що більшість коментаторів його критикує, свідчить про низьку мораль нашого суспільства. Настільки низьку, що ми навіть зеків у президенти вибираємо. Пити, палити, матюкатися, красти, махлювати, порушувати всі можливі закони - для нас уже норма життя. Ми прийняли умови, які нам ще на зорі незалежності почала нав’язувати українська влада, ми з цим погодилися і пристосувалися. Тепер від нас - давно кримінальної держави - весь світ відвертається.Он уже навіть Ізраїль візи відміняє. А нам що, хіба соромно? Для цього ж треба гідність мати, генетичну. А де ті гени взяти, як нема? Тому не паримось, заливаємо очі пивком-горілочкою - і всім добре...

Бондарев Олександр | 2010-02-18 16:54

Вже більше трьох років не хожу на массові п'янкі (гулянія). Огидно дивитись на все це.
Автор, браво! у точку!!!

Измученный нарзаном | 2010-02-18 16:35

Бозе мой! -) Как некоторым больно за свои стереотипы и никчемное времяубиение. На "культурном" западе еще и гей-парады проводят, а нигеры машины жгут на улицах. Ну и что теперь?

иван | 2010-02-18 16:28

Гы..гы... Автор как всегда порадовал широтой своего кругозора. Славные и незабвенные статьи на тему "пойло для народа", "искусство для идиотов", "кто не курит и не пьет..." уже, если честно, так даже и не помню все остальные перлы алкогольно-богемной тематики этого автора, навевают довольно грустные мысли...

emo | 2010-02-18 16:06

Сколько можно в Украине пропогандировать принятие спиртных напитков.У нас Все народные гуляния просто переполнены этими алкогольными традициями которые передаються детям..Ни одна капля алкоголя никогда и ни кому не принесла пользы, уверен в этом на все 100%. Убедился на своей шкуре.Автор просто молодец. По статистике уже половина выпускников школ не доживут до 50 лет, а толпы школьниц курящих за туалетами??? Думаете это всё ерунда не стоящая внимания? ... нельзя молчать и смотреть просто НЕЛЬЗЯ!!!

Юрій | 2010-02-18 15:19

Редактор новин"А как Вы себе представляете массовое народное гулянье?"
Звісно ж без наркотиків! А Ви як думали?
...
"Народ снимает напряжение от нынешней жизни народными методами."
Звідки Ви отримали інформацію про "народність" даних методів? Дуже цікаво дізнатися!
...
"Сами небось "грешили"."
Вже дуже давно забув, що таке алкогольна муть в голові. Чого і Вам щиро бажаю!
Олег
Одобряю Вашу позицию, но умеренное употребление спиртных напитков при соответствующем поводе даже Минздрав не запрещает.
  Мабуть боїться зірватись:)Наркодиспансер предупреждает)))

Олег | 2010-02-18 15:12

Редактор новин"А как Вы себе представляете массовое народное гулянье?"
Звісно ж без наркотиків! А Ви як думали?
...
"Народ снимает напряжение от нынешней жизни народными методами."
Звідки Ви отримали інформацію про "народність" даних методів? Дуже цікаво дізнатися!
...
"Сами небось "грешили"."
Вже дуже давно забув, що таке алкогольна муть в голові. Чого і Вам щиро бажаю!
п.1. Пивные фестивали в Германии, праздники вина в Италии и Франции.Культурный уровень там немного повыше нашего, но занимаются тем-же.
п.2. Внимательно изучите историю славян от княжеских времен до Октябрьской революции.Найдете массу интересных аналогий.
п.3. Одобряю Вашу позицию, но умеренное употребление спиртных напитков при соответствующем поводе даже Минздрав не запрещает.

Tolik | 2010-02-18 15:06

Гарна стаття! Влучно написано. Автор - молодець!

СОВІСТЬ | 2010-02-18 14:48

На то это парк отдыха и культуры, а понятие о них у каждого свое, и причем каждый по своему прав. А вот всех под одну гребенку (мол без алкоголя, наркотиков и т.д.) НЕНАДО!
Класно отдохнули.

Редактор новин | 2010-02-18 14:47

Юрій
Редактор новин
ЮрійПроводьте цю роботу зі своїми дітьми та рідними, а за прояв ініціативи, самі знаєте , що буває..
Проводжу. Але це мало. Хочеться щоб навколо теж були люди здорові (в т.ч. психічно і морально).

Юрій | 2010-02-18 14:43

Юрій
Редактор новин
Проводьте цю роботу зі своїми дітьми та рідними, а за прояв ініціативи, самі знаєте , що буває..

Редактор новин | 2010-02-18 14:36

Юрій
"І скажіть будь ласка, якщо ж ви вже такий "непитущий" то чому з року в рік ходите на це дійство, фотографуете огидні морди..."
Проводжу роз'яснювальну роботу. Більше ж нікому.
"Простоквашино"... До мультиків з психологами теж би непогано повернутися, але час, час...

Редактор новин | 2010-02-18 14:29

"А как Вы себе представляете массовое народное гулянье?"
Звісно ж без наркотиків! А Ви як думали?
...
"Народ снимает напряжение от нынешней жизни народными методами."
Звідки Ви отримали інформацію про "народність" даних методів? Дуже цікаво дізнатися!
...
"Сами небось "грешили"."
Вже дуже давно забув, що таке алкогольна муть в голові. Чого і Вам щиро бажаю!

Юрій | 2010-02-18 14:26

І скажіть будь ласка, якщо ж ви вже такий "непитущий" то чому з року в рік ходите на це дійство, фотографуете огидні морди та пляшки з горілкою, після чого обливаєте всіх брудом на сторінках вашого видання? Сидіть вдома та їжте кольорову капусту запиваючи молоком!!Що стосується ..."Це один з тих яскравих американських мультфільмів, які шокують дитячих психологів"...а Ви перегляньте, бо вже мабудь призабули наш совЄтский мультик "Простоквашино"..Чи не задавались Ви питанням чому маленького хлопчика, його батьки, а також кіт з собакою називають "дядя Федор"?чому автомобіль ремонтується в квартирі і в решті решт чому у дитини найкращі на світі друзі шарик та мотроскин, які ще і вміють розмовляти, давати поради, заспокоювати і знаходити спільну мову з місцевим листоношою!!!Чи це не шокує дитячих психологів? чи це просто черговий камінець на "не наше" з вашого боку?

оксана ф | 2010-02-18 14:22

нормально гуляем, кому не нравится - не ходите.

Pasha | 2010-02-18 14:12

Да , похоже у автора этой статьи обида на всю свою , по видимому, неудачную жизнь, все вокруг неправильно и плохо..........

Олег | 2010-02-18 13:36

Уважаемый! А как Вы себе представляете массовое народное гулянье?Выступление пары-тройки ораторов с трибуны и прохождение строя "счастливых" манифестантов под звуки марша?Народ снимает напряжение от нынешней жизни народными методами.И не Вам их судить.....Сами небось "грешили".
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Ремонтується ділянка траси Н-07 Київ - Суми поблизу села Петрівське

SVOBODA.FM