Останнє оновлення: 09:15 четвер, 15 квітня
ЖКГ / Офіційно
Постійне посилання: http://newvv.net/economic/chernigov/207024-print.html
Житловий фонд Новозаводського району Чернігова готують до зими. Офіційно

Житловий фонд Новозаводського району Чернігова готують до зими. Офіційно

Підготовка до зими проводиться згідно плану першочергових заходів з підготовки житлового фонду до осінньо-зимового періоду 2010-2011 років.

КП «Новозаводське», КП «ЖЕК-13», житлово-комунальним підприємством Чернігівської обласної корпорації агропромислового будівництва, об’єднанням житлово-будівельних кооперативів (ОЖБК), ТОВ «Габріель», ВАТ «ПМК-210» заплановано комплексно підготувати до експлуатації взимку 804 житлові будинки.

Плануються виконати роботи по ремонту покрівель, внутрішньо-будинкових систем опалення, систем гарячого та холодного водопостачання, опалювальних печей, під’їздів та заготовити піщано-сольові суміші. Заплановано на капітальний ремонт загальну суму витрат у розмірі 1083,0 тис.грн.

На кінець серпня поточного року підприємствами комплексно підготовлено до експлуатації в осінньо-зимовий період 460 житлових будинків, що складає 57,2% від запланованого.

Поточний ремонт житлового фонду комунального підприємства «Новозаводське» виконано на загальну суму 865,0 тис. грн, комунальним підприємством «ЖЕК-13» - на суму 311,7 тис.грн, об’єднанням житлово-будівельних кооперативів м.Чернігова - на суму 158,9 тис.грн, житлово-комунальним підприємством корпорації «Чернігівоблагропромбуд» - на суму 8,5 тис.грн.

Поточний ремонт житлового фонду виконано на загальну суму 1344,08 тис. грн.

Капітальний ремонт житлового фонду профінансовано лише на 70,0 тис. грн.

Недофінансування робіт по капітальному ремонту житлового фонду району, призвело до відставання від раніше запланованих обсягів робіт. Не розпочато запланований ремонт покрівель відповідно до плану реконструкції (відновлення) покрівель житлових будинків у 2010 році.

На прибирання вулиць від снігу в надзвичайних ситуаціях на зимовий період 2010 - 2011 років планується залучити спецтехніку підприємств і організацій району, в кількості 8 одиниць.

Заключено договір з КП «АТП-2528» міської ради на прибирання 52 вулиць в зимовий період та зупинок громадського транспорту на території району. Договором передбачено залучення додаткової спеціальної техніки на прибирання снігу.

КП «Зеленбуд» міської ради у зимовий період буде виконувати роботи по прибиранню пішохідних сходів на території району згідно договору.

На випадок ожеледиці розроблена і затверджена схема першочергового прибирання вулиць та посипки вулиць і тротуарів піщано-сольовою сумішшю.

Незважаючи на проблеми з фінансуванням, роботи по підготовці житлового фонду до експлуатації в осінньо-зимовий період тривають.закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Молдову на Євробаченні представить співачка українського походження — Natalia Gordienko

SVOBODA.FM