Останнє оновлення: 15:35 понеділок, 1 березня
Офіційно
Ви знаходитесь: Економіка / Чернігів / Позитивні темпи мають 7 з 10 галузей промисловості – вважає Соколов
Позитивні темпи мають 7 з 10 галузей промисловості – вважає Соколов

Позитивні темпи мають 7 з 10 галузей промисловості – вважає Соколов

За підсумками І півріччя 2010 року Чернігів за обсягами промислового виробництва залишається на рівні минулого року.

Водночас, за його словами, позитивні темпи до рівня попереднього року мають 7 з 10-ти галузей промислового комплексу Чернігова.

Про це під час засідання колегії Чернігівської державної обласної адміністрації заявив Чернігівський міський голова Олександр Соколов, повідомляє радник міського голови Ірина Синельник.

Значно зросли обсяги виробництва продукції на підприємствах металургійного виробництва та виробництва готових металевих виробів, де випуск продукції збільшився удвічі (200,4%), целюлозно-паперовій та поліграфічній промисловості – на 75,5%, машинобудуванні – на 14,5%, іншому виробництві – на 54,1%, у виробництві виробів з деревини – на 14,2%, у виробництві будівельних матеріалів – на 12,4% та у виробництві і розподіленні електроенергії та води на 6,6%.

Як позитив в економіці міста О.Соколов назвав відновлення діяльності ТОВ "Український кардан", ТОВ "Чернігівський ковальський завод" та ЗАТ "Чернігівський автозавод", де за 6 місяців цього року виготовлено 106 автобусів, в той час як за підсумками 2009 року було виготовлено лише 82 автобуси.

На 4,9% збільшилися обсяги реалізації продукції. Упродовж І півріччя промислові підприємства міста реалізували продукцію на суму майже 1,7 млрд. грн. Найбільше продукції реалізували підприємства із виробництва харчових продуктів та напоїв. Їх частка у загальних обсягах становить 52,5%. Натомість, питома вага легкої промисловості склала лише 5,5 %, машинобудування – 5,6%, хімічної та нафтохімічної промисловості – 2,6%. А це ті галузі, які складали основу промислового комплексу міста.

Міський голова підкреслив, що спостерігається покращення ситуації на ринку праці: кількість незайнятих громадян, які звертаються до служби зайнятості значно зменшилась, хоча прийняття на роботу нових працівників підприємствами міста залишається ще на кризовому рівні. За січень - червень 2010 року зареєстровано понад 4052 незайнятих громадян, що на 27 % менше відповідного періоду 2009 року.

На думку О.Соколова, перше півріччя для Чернігова було достатньо складним, але позначилося і позитивними тенденціями.

«Ми докладаємо всіх зусиль для забезпечення стабільного функціонування реального сектору економіки, гуманітарної сфери, підтримки найменш захищених верств населення та до кінця року виконати завдання, які заплановані Програмою соціально-економічного розвитку Чернігова», - наголосив міський голова.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Академічний народний хор — запрошення до весни

SVOBODA.FM