Останнє оновлення: 21:09 вівторок, 13 квітня
На прийом!
Ви знаходитесь: Економіка / Чернігів / Хто бажає у «спецкімнату» податкової?
Хто бажає у «спецкімнату» податкової?

Хто бажає у «спецкімнату» податкової?

Особистий прийом громадян посадовими особами ДПІ у м.Чернігові проводиться відповідно до Інструкції про порядок розгляду звернень та особистого прийому громадян в органах державної податкової служби, затвердженої відповідним наказом ДПА України.

Для особистого прийому громадян у ДПІ в м. Чернігові існує спеціальна кімната – приймальня громадян.

Про це повідомляє Алла Булава, головний держподатінспектор відділу масово-роз`яснювальної роботи та звернень громадян ДПІ у м. Чернігові.

Особистий прийом посадової особи інспекції, до компетенції якої належить вирішення питань, порушених громадянином у зверненні, проводиться у її прийомний день за графіком. У разі відсутності цієї посадової особи особистий прийом здійснює інша особа, призначена виконувати її обов’язки.

Попередній запис на особистий прийом є обв’язковим та закінчується не пізніше ніж за 5 робочих днів до календарної дати прийому.

Графік особистого прийому громадян із зазначенням прізвищ посадових осіб, часу й місця прийому, а також номери телефонів, за якими можна записатися на прийом (65-28-25, 15-07), розміщено на стенді у приміщенні інспекції та на сайті Чернігівської міської ради у розділі порталу “Податкова інспекція”.

З початку року керівним складом ДПІ у м. Чернігові було проведено 13 особистих прийомів громадян, у тому числі через громадську приймальню – 8, виїзних – 5. Відповіді на звернення були надані безпосередньо під час особистого прийому.

Порушені питання стосуються у першу чергу податку з доходів фізичних осіб, реструктуризації податкового боргу (відстрочення або розстрочення податкового боргу, а також часткового його списання), реєстрації та обліку платників, податку на прибуток підприємств, модернізації ОДПС та інші.

Звертаємо увагу платників податків на можливість отримання кваліфікованих відповідей з питань оподаткування в режимі он-лайн від Інформаційно-довідкового департаменту Державної податкової адміністрації України за багатоканальним (безкоштовним зі стаціонарних телефонів) телефоном 0-800-501-007 (з 8-00 до 20-00 у робочі дні) та через мережу Інтернет : www.sta.gov.ua (цілодобово).

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Молдову на Євробаченні представить співачка українського походження — Natalia Gordienko

SVOBODA.FM