Останнє оновлення: 17:32 четвер, 9 липня
Будівництво / Звіт
Ви знаходитесь: Економіка / Чернігів / Робота та плани будівельників Чернігова
Робота та плани будівельників Чернігова

Робота та плани будівельників Чернігова

Про роботу управління капітального будівництва міської ради у 2008 році та завдання на поточний рік звітував на розширеній нараді начальник управління Олександр Маляренко.

За його словами, управління упродовж 2008 року реалізовувало планові завдання в житловому будівництві, створенні об’єктів інженерної, транспортної та соціальної інфраструктури, програму соціально-економічного розвитку міста.

Про це повідомляє відділ зв’язків з громадськістю Чернігівської міської ради.

Незважаючи на проблеми в фінансуванні та негараздах в економіці країни, обсяги капітальних вкладень у Чернігові збільшилися у 1,2 рази в порівнянні з 2007 роком.

Для залучення інвестицій у житлове будівництво, вирішення питань комплексної забудови і взаємодії з підприємствами будівельного комплексу було створено КП «Чернігівбудінвест».

За п’ять років роботи підприємства введено в експлуатацію більше 200,0 тис.м2 житла, всі будинки забезпечені сучасними енергозберігаючими технологіями, приладами обліку води, газу і тепла.

Начальник управління капітального будівництва вважає, що одним з найважливіших напрямів роботи управління є реалізація Програми по реконструкції покрівель житлових будинків, протягом п’яти років реконструйовано 281 покрівлю на суму 25,3 млн.грн. Згідно Стратегічного плану міста та перспективи на майбутнє протягом минулого року виконано великий обсяг робіт з реконструкції доріг.

При плануванні обсягу роботи на 2009 рік управління в першу чергу звернуло увагу на завершення будівельних робіт, розпочатих минулого року, і які будуються за кошти інвесторів.

Буде продовжуватись робота по реконструкції покрівель житлових будинків, планується розпочати роботи по улаштуванню контактних мереж та монтажу тягової підстанції для пуску тролейбусів в житловий район «Масани», передбачається продовжити роботи з розширення міського кладовища «Яцево» та інших будівельних робіт.

Поряд з цим потрібно звернути увагу і на існуючі проблеми. В першу чергу, це організація ведення авторського і технічного нагляду на об’єктах будівництва, для цих цілей замовники повинні наймати осіб, які мають відповідні кваліфікаційні сертифікати. Відповідні зміни сталися і в навчанні персоналу для проведення тендерів.

Підводячи підсумки, начальник управління капітального будівництва міської ради О.Маляренко висловив сподівання, що, незважаючи на всі проблеми в життєдіяльності міста та нашої країни, управління капітального будівництва за сприяння всіх учасників інвестиційного процесу виконає поставлені завдання на 2009 рік.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Планета «МедіаЧе» у Всесвіті

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор