Останнє оновлення: 20:14 субота, 10 квітня
Ціни / Тарифи
Ви знаходитесь: Економіка / Чернігів / Подорожчає у півтора рази проїзд чернігівською «маршруткою»
Подорожчає у півтора рази проїзд чернігівською «маршруткою»

Подорожчає у півтора рази проїзд чернігівською «маршруткою»

У Чернігові відбулось засідання міської комісії з питань реалізації цінової політики у ЖКГ та на міському транспорті.

«У Чернігові вже чотири роки не переглядався розмір тарифу на перевезення пасажирів. Водночас майже в усіх містах України відбулося закономірне подорожчання, ми перевозимо пасажирів за 1 гривню, працюючи збитково», - заявила заступник директора ВАТ "Таксосервіс" Раїса Казаніна.

За словами начальника управління транспорту і зв'язку міської ради Володимира Вороніна, на 42 автобусних маршрутах в Чернігові 192 автобуси працюють у режимі маршрутного таксі.

Він вважає вимоги перевізників цілком обґрунтованими, адже за чотири роки відбулося суттєве зростання цін на пальне, запчастини, а також – збільшення мінімальної заробітної плати.

Крім фінансових проблем, перевізники нарікають на значну плинність кадрів та їх нестачу. Особливо гостро відчувається нестача кваліфікованих водіїв, яких спокушає більшим заробітком столиця.

В управлінні економіки міськради повідомили, що вже найближчим часом буде підготовлено регуляторний акт, за яким вартість проїзду у маршрутних таксі (автобусах пасажиромісткістю 22 чол.) зросте до 1,5 грн.

"Підвищення діючого тарифу на 50 копійок дозволить нам не лише розвантажити маршрутні таксі, а й посилити позиції комунального електротранспорту," – підкреслив перший заступник міського голови Олег Білоусов.

За повідомленням
відділу зв’язків з громадськістю
Чернігівської міської ради
 
Фото: Сергій СТУК 

Коментарі (5)

Гість | 2008-04-02 17:40

"Він вважає вимоги перевізників цілком обґрунтованими" (у тексті) -а хто перевіряв фінансові докумени тих перевізників? у маршрутках ніколи не дають квитків,більшість працівників працюють офіційно не прийнятими на роботу, скільки податків сплачено у порівнянні з комунальним транспортом, перевізники працюють на свій карман. Тому виникає питання може комусь треба щоб "вимоги перевізників були цілком обґрунтованими"

Гість | 2008-04-02 16:17

поки третина міста їздить тролейбусами безкоштовно, вони залишатимуться сараями, а отже це буде завжди. хоча для міст тролейбус добре було б розвивати, все-таки шлейфу диму за ним немає

zip-cn25 | 2008-04-02 15:43

а тролейбусники вже й зраділи....
  тільки люди перестали чекати по 40 хвили на зупинках і спілкуватись з грубіянками-кондукторами, як тут знов треба буде повертатись в ці сараї на колесох (які у них вісімкою ходять...наче відпадуть зараз...)
  треба було б ще й розглянути питання про проїзні студ. квитки, які продають лише в кіоску біля ЧТУ... всеодно вони продаються всім впідряд...

Гість | 2008-04-02 10:41

Нажать на педаль 3 раза и проехать весь чернигов - за 1.5 гривны ? Они в своем уме ? Пол - Киева можно проехать в маршрутке за 1.5 грн - а в Чернигове больше 3-4 остановок не едет большинство.
 

Гість | 2008-04-01 20:52

"Підвищення діючого тарифу на 50 копійок дозволить нам не лише розвантажити маршрутні таксі," ------------------- так и говорите, что опять люди троллейбусы будут рвать "на канадский флаг". И два-три новых не спасут от перегрузов в час пик.
  
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Український гурт МАХА підкорює стрімінговий сервіс Spotify

SVOBODA.FM