Останнє оновлення: 21:14 понеділок, 30 березня
Відкидні сповивальні столики
Ви знаходитесь: Культура / Архітектура / В адміністративних установах Чернігова створюються більш комфортні умови для мам з немовлятами
В адміністративних установах Чернігова створюються більш комфортні умови для мам з немовлятами

В адміністративних установах Чернігова створюються більш комфортні умови для мам з немовлятами

У Чернігові забезпечуються більш комфортні умови для батьків з маленькими дітьми під час відвідування адміністративних установ. Відкидні сповивальні столики, які кріпляться до стіни, незабаром з'являться у комунальній установі «Туристичний інформаційний центр», управлінні адміністративних послуг Чернігівської міської ради, Новозаводській районній в м.Чернігові раді та комунальному підприємстві «Новозаводське» Чернігівської міської ради.

 5 березня виконком Чернігівської міської ради затвердив технічне рішення, потрібне для передачі цього обладнання.

Як відомо, в Чернігові цього року також реалізується і проєкт-переможець Бюджету участі, який передбачає обладнання такими зручностями дитячих поліклінік. Сповивальні столики, про які сказано вище - не частина цього проєкту, але поширення і розвиток цієї ідеї.

- Така практика дуже правильна й має бути врахована, особливо коли будуються нові будівлі для великої кількості відвідувачів. В принципі це має стимулювати бізнес, зокрема, торгівельні центри чи ринки, де є велика кількість відвідувачів, а також лікарні й інші адміністративні будівлі. Якщо є така необхідність, то й у приміщенні міської ради можна їх розмістити, - прокоментував заступник міського голови Олександр Ломако, та запропонував за можливості щороку встановлювати, наприклад, по п’ять таких сповивальних столиків у будівлях установ та організацій міста.

До речі, перші кроки з виконання згаданого проєкту Бюджету участі в Чернігові вже можна побачити. Нещодавно такі ж сповивальні столики, а також спеціальні сидіння для маленьких діток з’явилися у вбиральнях дитячої поліклініки №1. Вони потрібні, аби доросла людина з маленькою дитиною могла скористатися цими приміщеннями без сторонньої допомоги. Обладнання спеціальне, виготовлене з антибактеріального пластику. Воно має паски безпеки і дає змогу безпечно розмістити дитину на короткий час у сидячому або горизонтальному положенні, в залежності від її віку. Незабаром такі ж сповивальні столики та сидіння з’являться й у дитячій поліклініці №2.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Естонія після медичної реформи

Лариса МАРТИНЕНКО

RedTram
Загрузка...
Північний вектор